KAIP PIRKTI?

Kosmetiką pirkti galite 24 valandas per parą ir be poilsio dienų visoje Lietuvoje.

A) Nemokamas pristatymas per 2-4 darbo dienas nuo 59.00Eur PER DPD KURJERĮ arba į DPD paštomatą (pristatymo laikas laikas skaičiuojasi nuo tada kai gauname apmokėjimą) + dovana kosmetikos mėginukai.

Mokamas pristatymas per 2-4 darbo dienas PER DPD KURJERĮ arba į DPD paštomatą, kaina 2.50Eur (pristatymo laikas skaičiuojasi nuo tada kai gauname apmokėjimą) + 1 kosmetikos mėginukas.

B) Siuntimas į užsienį. Į užsienį siunčiame tik dalį kosmetikos, ne visus prekių ženklus. Siuntimas kainuoja priklausomai nuo įkainių.  Dėl siuntimo į užsienį iš pradžių kreipkitės el.paštu – [email protected] .

Mes priimsime grąžinamą prekę jei ji nekokybiška

Prekių grąžinimai vykdomi pagal  2001 m. birželio 29 d. Nr. 217 DAIKTŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO TAISYKLES

 Pagal šias tasykles atgal nepriimamos kokybiškos prekės yra šios: parfumerija, kosmetikos ir tualetiniai preparatai, siūti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai, liemenėlės, juosmenys, korsetai ir panašūs dirbiniai, pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kitus panašūs dirbiniai. 

Prieš siųsdami prekes kruopščiai apžiūrime todėl gauti brokuotą prekę tikimybės nelieka.

Jūs norite grąžinti nekokybišką (brokuotą) įsigytą prekę? 

1. Jums reikia atsiųsti elektroninį pranešimą (kuriame turite nurodyti užsakymo numerį ir kokią prekę grąžinsite). Siunčiate elektroniniu adresu: [email protected] 

2. Reikia tinkamai supakuoti grąžinamą prekę. Svarbu supakuoti grąžinamą prekę taip, kad gabenant ji nebūtų niekaip pažeista;

Mes grąžinsime Jūsų pinigus į Jūsų nurodytą sąskaitą iš karto, kai tik gausime grąžinamą prekę ir ją apžiūrėsime.

Informacija apie naujas vartotojų teises

Lietuvoje 2014 m. birželio įsigaliojo naujieji Vartotojų teisių direktyvos (2011/83/ES) reikalavimai dėl vartotojų teisių apsaugos. Nauji reikalavimai taikomi perkant nuotolinės prekybos būdu: t.y. internetu, telefonu, paštu, ir ne prekybai skirtose patalpose, pavyzdžiui, namuose, darbo vietose, pardavėjo organizuotoje ekskursijoje ar pristatyme kavinėje.

Daugiau informacijos (ir video filmukas) čia: http://vartotojuteises.lt/projektai/2014_naujos_vartotoju_perkanciu_nuotoliniu_budu_teises