Kosmetikos prekių ženklai

Kosmetikos prekių ženklai

KOSMETIKA INTERNETU

ACADEMIE kosmetika internetu pigiau 2ACADEMIE profesionali kosmetika
veidui ir kūnui

Academie Scientifique de Beaute – legendinė estetinės kosmetikos produktų gamintoja, įsitvirtinusi pasaulinėje rinkoje prieš daugiau nei 130 metų. Tai vienas seniausių kosmetikos namų ir pirmasis grožio institutas Prancūzijoje, turintis turtingą ir unikalią istoriją.
Dar 1890 metais farmacijos mokslų daktaras ir kompanijos įkūrėjas George Gay iškėlė idėją: odos jaunystę ir grožį išsaugoti galima, derinant estetines kosmetikos procedūras su individualiai parinktomis odos priežiūros priemonėmis namuose. Nuo tada Academie Scientifique de Beaute kuria profesionalias estetinės kosmetikos priemones kosmetologams, taip pat kosmetikos produktus, paremtus naujausiomis technologijomis, skirtus naudojimui namuose.
Alessandro kosmetika rankoms nagams kojom
ALESSANDRO profesionali kosmetika
SPA rankoms, nagams, kojoms

Alessandro tai rankų, pėdų ir nagų priežiūros priemonės skirtos ir profesionalui ir galutiniam vartotojui. Nuo 1989 m. Alessandro yra vienas iš pasaulinių lyderių rankų, pėdų ir nagų priežiūros srityje. Kaip vienas iš pirmaujančių prekinių ženklų pasaulyje yra vertinamas už aukščiausią kokybę bei inovatyvumą. Savo didesne nei 25 metų patirtimi, patentų gausa ir parduodamų Alessandro produktų įvairove, bendrovė nuolat patvirtina savo vadovaujantį vaidmenį rinkoje.

logo almacabio new
ALMACABIO
ekologiški muilai, plovikliai

Švaros priemonių gamintojas iš Italijos „Almacabio“ jau virš 40 metų gamina ir nuolat tobulina savo produktus.
„Almacabio“ priemonės tokios pat efektyvios, kaip ir įprastinės cheminės. Įmonė tausoja aplinką – tarą gamina iš dalinai perdirbto plastiko, o ploviklius – itin koncentruotus, todėl pilti reikia nedaug. Ne daugiau nei nurodyta ant pakuotės.
Kodėl neteršia ir nedirgina? Nes be fosforo, fosfatų, sunkiųjų metalų, optinių baliklių, dažiklių ir sintetinių kvapiklių, be gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių. Sudėtyje tik augalinės kilmės tenzidai, kurie tausojančiai plauna skalbinius ir neplauna nugarų varlėms bei žuvims.
Linija „Bio2“– itin jautriems žmonėms, kurioje nėra jokių, netgi natūralių, kvapiklių.
Ši kompanija išsiskiria ne tik produktų kokybe, bet ir atvirumu: ant kiekvieno savo gaminio skelbia INCI sudėtį, kas tarp švaros priemonių gamintojų itin reta. Sertifikuota BIO C.E.Q. ženkleliu „Ekologiškumas, efektyvumas ir kokybė“. „Almacabio“ gamina švaros priemones, kurios atitinka kur kas griežtesnius ekologiškumo kriterijus nei Eurogėlytės ir ECO BIO standartai.
ALPHASCIENCE kosmetika pigiau
ALPHASCIENCE profesionali kosmetika
veidui

Alphascience medicinos specialistų kolegijos sukurti sprendimai senėjimo prevencijos procedūrų sustiprinimui be šalutinių poveikių. Itin tikslios formulės su aukštos koncentracijos inovatyviais gamtos išteklių ingredientais, veiksmingam visų senėjimo požymių mažinimui ir korekcijai. Serumai, sudėtyje neturintys kvapniųjų medžiagų, konservantų ar parabenų.
Visi produktai pagaminti Prancūzijoje ir atitinka aukščiausius kosmetikos ir aplinkosaugos standartų reikalavimus. Rafinuotos tekstūros, reti ir inovatyvūs botaniniai ingredientai suderinami su subtiliais aromatais, kad suteiktų aukštą veiksmingumą ir gerą savijautą. Aukštos kokybės produktų pakuotės gaminamos iš stiklo – neribotai perdirbamos natūralios medžiagos.
Antipodes ekologiska kosmetika veiduiANTIPODES
Ekologiška kosmetika

veidui

Moksliškai patvirtintas grožis iš Naujosios Zelandijos gamtos lobynų jau prieinamas ir Lietuvos moterims! „Antipodes“ prekinis ženklas siūlo sertifikuotas ekologiškas, veganiškas, augalinės kilmės odos priežiūros priemonės bei dekoratyvinę kosmetiką. Sertfikuota „Bio Gro“ sertifikatu.
Avokadų aliejus, revoliucinis antioksidantas „Vinanza Grape®“, manuka medus ir vitaminu C turtingas kivių sėklų aliejus – vieni iš daugelio veiksmingų ingredientų, kuriais praturtinti šio gamintojo produktai. Veido prausikliai, kaukės, kremai, kūno prausikliai ir daugelis kitų priemonių – viskas sukurta rūpintis kasdieniais grožio ritualais saugiai ir natūraliai.
Kosmetikos įkūrėja Elisabeth Barbalich turėjo ambicingą tikslą – moksliškai patvirtinti natūralių formulių efektyvumą, kovojant su laisvaisiais radikalais, skatinant kolageno bei elastino sintezę, atkuriant odos drėgmės balansą. Tam buvo pasitelkti nepriklausomų laboratorijų tyrimai su žmogaus fibroblastų ląstelėmis – in vitro.

atitude kosmetika naturali
ATTITUDE
natūrali kosmetika
kūnui, vaikams

„Attitude“ – ilgametę patirtį turintis buities priemonių ir kosmetikos gamintojas iš Kanados. Visi šio gamintojo produktai yra 100% pritaikyti kovai su globaliniu atšilimu. „Attitude“ iki minimumo sumažino gamybos proceso metu atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį.
Visos „Attitude“ priemonės:
pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių;
sudėtyje nėra kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų;
visiškai suyra gamtoje;
tinka veganams;
nėra bandomos su gyvūnais;
be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidėsite prie globalinio atšilimo!
Produktai sertfikuoti „ECOLOGO“ sertifikatu, kuris įsteigtas Kanados vyriausybės. Šiuo metu tai pati didžiausia ir pasaulyje labiausiai pripažinta ekologiškų prekių sertifikavimo sistema Šiaurės Amerikoje.
Bema kosmetika veidui ir kunui
BEMA
natūrali kosmetika
veidui, kūnui, vaikams

BEMA – Lietuvoje jau žinomas ir sveikata besirūpinančių žmonių pamėgtas ekologiškos natūralios kosmetikos prekės ženklas iš Italijos. Daugiau kaip 40 metų patirties gaminant natūralią kosmetiką.
BERNARD CASSIERE
BERNARD CASSIERE
Profesionali kosmetika
veidui

Bernard Cassière KOSMETIKA yra PRANCŪZIŠKAS kosmetikos prekinis ženklas PROFESIONALAMS;
Priklauso SOTHYS GRUPEI;
Unikalus konceptas, apjungiantis geriausius GAMTOS ir ILGALAIKĖS grožio salonų PATIRTIES aspektus.
450 grožio salonų Prancūzijoje 50 šalių visame pasaulyje.
BIKOR
BIKOR
Kosmetika

veidui

BIKOR – rafinuotos ir kondicionuojančios kosmetikos priemonės, puoselėjančos odą.
Įspūdinga ir išskirtinė formulė buvo sukurta daugiau nei prieš dvidešimt metų, kuri buvo nuolat tobulinama siekiant vartotojams suteikti geriausius rezultatus. BIKOR kosmetikos produktai greitai įgijo reputaciją visoje Europoje ir buvo labai sėkmingi nuo jų pirmojo paleidimo į rinką.

BIOCYTE kosmetika plaukams
BIOCYTE
Kosmetika
plaukams

BIOTURM kosmetika kunui
BIOTURM
natūrali kosmetika

veidui, kūnui

Bioturm priemonės yra kosmetinės pagalbinės priemonės sausai, labai sausai, jautriai, alergiškai ir ypatingai suskeldėjusiai odai (esant neurodermatitui, aknei, psoriazei ir pan.).
casmara kosmetika
CASMARA
kosmetika

veidui, kūnui

CASMARA KOSMETIKA – Kai susijungia inovatyumas, drąsa, pažanga, ilgametė patirtis bei moksliniai tyrimai, gaunamas rezultatas – aukštos kokybės, standartus atitinkantys gaminiai, skirti veido ir kūno priežiūrai; puoselėjantys odos grožį bei saugantys jos jaunystę. Būtent tokie gaminiai ir gimsta profesionalioje kosmetologijos laboratorijoje, veikiančioje jau daugiau nei 35 – erius metus. Produkcija platinama bei ypač palankiai vertinama daugiau nei 60 – yje pasaulio šalių.
Comptoirs & CompagniesComptoirs & Compagnies natūrali kosmetika
su manuka medumi
COSLYS naturali kosmetikaCOSLYS
natūrali kosmetika
veidui ir kūnui, vaikams

Coslys“ natūralios kosmetikos prekės ženklo istorija prasidėjo 1985 m. Prancūzijoje, kai jo įkūrėja Jeanine Gabory sužinojo turinti odos alergiją. Ji pradėjo kurti kosmetiką augalinių komponentų pagrindu, kuri nedaro žalos odai, sveikatai ir aplinkai. Vėliau kosmetikos gamybos vairą perėmė jos sūnus Samuel Gabory, kuris ženkliai prisidėjo prie tolimesnės įmonės plėtros: 1995 m. įkūrė laboratoriją, o 2003 m. kosmetiką pavadino „Coslys“.
„Coslys“ gamintojai nelaukė, kol tvarumas taps tendencija, tai buvo siekiamybė nuo pat įmonės įkūrimo. Jau 20 metų „Coslys“ savo klientams kuria aukštos kokybės kosmetiką veidui, kūnui ir plaukams, kurią naudoti malonu visai šeimai. Tuo pačiu ši kosmetika yra draugiška ir mūsų planetai. Priemonėse nėra naftos perdirbimo produktų, SLS, PEG, genetiškai modifikuotų sudedamųjų dalių, fenoksietanolio, sintetinių kvapiųjų medžiagų, dažiklių ir kitų potencialiai kenksmingų medžiagų. Didžioji dalis produktų yra sertifikuoti, ekologiški. Visą tai patvirtina „COSMEBIO COSMOS ORGANIC“ sertifikatas. Be to, visos „Coslys“ pakuotės yra visiškai perdirbamos.
COSNATURE
COSNATURE
natūrali kosmetika

veidui, kūnui

„Cosnature“ – natūrali vokiška kosmetika, sertifikuota NATRUE. Be dirbtinių kvapiklių ir dažiklių. Be mineralinių ir silikoninių aliejų. Tai puikios grožio priemonės, kuriomis džiaugiasi ir oda, ir gamta. Dermatologų patikrinta.
COVERDERM kosmetika veidui kunui
COVERDERM
hipoalerginė kosmetika

veidui ir kūnui
CROMA kosmetika veidui
CROMA
profesionali kosmetika

veidui

“Croma” yra Austrijos šeimos įmonė, įsikūrusi Leobendorfe. Įmonė specializuojasi pramoninėje hialurono rūgšties švirkštų gamyboje ir yra viena iš pirmaujančių šios srities ekspertų pasaulyje. Šis ženklas orientuojasi tik į minimaliai estetinę mediciną, siūlydama platų moderniausių produktų asortimentą minimaliai invazinėje estetinėje medicinoje ir odos priežiūroje. 
DEBORAH FORMULA PURA kosmetikaDEBORAH FORMULA PURA
natūrali dekoratyvinė kosmetika
DEPILFLAX kosmetika depiliavimo
DEPILFLAX
profesionali kosmetika
depiliavimui


DERMACEUTIC kosmetika veidui
DERMACEUTIC
profesionli kosmetika
veidui

Profesionalus šveitimas: aukštas, vidutinis, paviršinis, itin paviršinis.
Odos priežiūra: prieš-, po- ir specializuota priežiūra visoms estetinėms procedūroms.
Profesionalus šveitimas: aukštas, vidutinis, paviršinis, itin paviršinis.
Odos priežiūra: prieš-, po- ir specializuota priežiūra visoms estetinėms procedūroms.

DR RENAUD kosmetika veidui
DR.RENAUD
profesionali kosmetika

veidui

70 metų kosmetikos versle;
Įkurta 1947 metais, dermatologo Louis Renaud;
Odos priežiūros produktai iš AUGALŲ;
Natūralūs odos priežiūros produktai;
Aukšti standartai veiksmingumui ir spindesiui.ECO cosmetics kosmetika
ECO COSMETICS
Ekologiška kosmetika

nuo saulės, kūnui

„ECO cosmetics“ – ekologiška vokiška kosmetika, sertifikuota Ecocert sertifikatu.
ERDESA kosmetika
ERDESA
teptukai makiažui
FAITH IN NATURE kosmetika
FAITH IN NATURE
natūrali kosmetika

kūnui ir plaukams

„Faith In Nature“ įkurta 1974 m. Jungtinėje Karalystėje. Kompanijos įkūrėja Rivka Rose rinkoje neradusi natūralios kosmetikos produktų savo jautriai odai, atokioje Škotijos kaimo sodyboje ėmėsi darbo. Ji pradėjo kurti kosmetikos priemones jautriai odai, pasitelkdama tik ekologiškus ir natūralius ingredientus. Tuomet pagrindinis kompanijos siekis buvo, kad natūralius, veganiškus, tvariai pagamintus kosmetikos produktus galėtų įsigyti visi ir tai nebūtų tik „išrinktųjų“ privilegija. Būtent dėl to ir šiuo metu kompanijos gaminami produktai pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu.
Šiandien daugybę apdovanojimų pelniusi kompanija siūlo daugiau nei 150 natūralių kūno priežiūros prekių. Ekspertų žinios apie augalus ir natūralius ekstraktus derinamos su pažangiomis ekologiškos gamybos technologijomis ir tai leidžia sukurti kokybiškus, efektyvius, tvariai gaminamus kosmetikos produktus. Juose nėra parabenų, SLS, dirbtinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų.
FAROUK kosmetika plaukamsFAROUK
profesionali kosmetika

plaukams

CHI Professional – vienas iš geriausių prekių ženklų kosmetikos pasaulyje, siūlantis stilistams, meistrams ir jų klientams analogų neturinčias priemones. Produktai suskirstyti į tris grupes – plaukų priežiūros priemonės, elektriniai prietaisai ir plaukų dažymo priemonės. Plaukų priežiūros priemonės padės pasirūpinti bet kokiais plaukais – tiek puoselėti sveikus, tiek atstatyti pažeistus. Galima rinktis iš produktų, skirtų puoselėti plaukus trinkimo metu (pvz., balzamai ir kaukės) ir iš plaukų formavimo priemonių (pvz., produktų suteikiančių apimties ar saugančių nuo kenksmingo karščio poveikio, naudojant plaukų formavimo prietaisus).


FLORAME naturali kosmetika
FLORAME
ekologiška kosmetika

veidui ir kūnui, plaukams

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad eteriniai aliejai yra puiki sudedamoji odos priežiūros priemonių dalis. Štai, pavyzdžiui, skutimosi putos su eteriniu levandų aliejumi. Dėl putose esančio eterinio levandų aliejaus, skutimosi procesas taps kur kas lengvesniu, paprastesniu, o taip pat – jusite malonų aromatą. Oda bus nuraminta bei sudrėkinta.FRISHI
Ekologiški oro gaivikliai


Kvėpuokite laisviau, atsigaivinkite ir įkvėpkite Frishi – tai harmonija su Jūsų sveiku ir aplinkai draugišku gyvenimo būdu! Frishi oro gaivikliai iš Belgijos veikia be propelento dujų (kaip freonai, propanas, butanas ir kt.), be suslėgto oro – jų sudėtyje yra tik 100 % natūralių augalų eterinių aliejų ir alkoholio.
GEORGANICS kosmetika dantimsGEORGANICS
natūrali kosmetika
dantims

„Georganics“ – dantų ir burnos priežiūros priemonių gamintojas iš Didžiosios Britanijos. Kaip sako pats gamintojas, viskas prasidėjo nuo vieno klausimo: „Mes kiekvieną dieną valomės dantis, bet ne visada susimąstome apie sintetinius chemikalus, esančius tradiciniuose burnos priežiūros produktuose, taigi kyla klausimas: ar tikrai visos tos cheminės medžiagos yra reikalingos? Manome, kad šiomis dienomis gamta mums siūlo viską, ko reikia burnos higienai. Užtikrindami ingredientų kokybę, galime sukurti veiksmingus produktus, kurie palaiko ne tik sveikus dantis, bet ir tausoja aplinką.“
Šiandien „Georganics“ yra vienas patikimiausių, tikrai natūralių burnos priežiūros priemonių prekės ženklų. Produktų pakuotės sukurtos be plastiko, tik iš suyrančių arba perdirbamų žaliavų.
GERMAINE DE CAPUCCINI kosmetikaGERMAINE DE CAPUCCINI kosmetika
veidui ir kūnui

Germaine de Capuccini“ – moksliniais tyrimais grįsta kosmetika stabdanti odos senėjimą.
 „Germaine de Capuccini“ istorija prasidėjo 1964 metais, kuomet kosmetikos kūrimo technologijos mokslus baigusi ispanė Carmen Vidal pasauliui pristatė savo kūrinį – „Germaine de Capuccini“ kosmetiką, skirtą kovai su pirmaisiais ir priešlaikiniais odos senėjimo požymiais. Carmen Vidal sukurtas kompanijos gulbės formos logotipas iki šiol simbolizuoja tai, ką „Germaine de Capuccini“ suteikia moterims, – eleganciją, ramybę, grožį ir gyvybingumą.
Bendrovės laboratorijoje, įsikūrusioje Pietų Ispanijoje prie Alkojaus kalnų, dirba mokslininkų komanda. Remiantis aukščiausiais odos priežiūros priemonių kūrimo standartais, atliekami moksliniai tyrimai, randami pažangiausi sprendimai, kuriamos efektyvios ir kokybiškos kosmetikos priemonės.
Profesionalumas, kokybė, inovatyvumas ir integralumas – tai pagrindinės „Germaine de Capuccini“ vertybės, nepakitusios per daugiau kaip pusšimtį metų trunkančią veiklą.
Europoje „Germaine de Capuccini“ kosmetika priklauso geriausios profesionalios kosmetikos penketukui. Šią kosmetiką naudoja aukščiausios klasės viešbučiai, SPA ir grožio salonai  90-tyje pasaulio valstybių.

GG s True Organics ekologiska kosmetika veiduiGG’s True Organics ekologiška kosmetika veidui
GMT BEAUTY kosmetika veidui ir kunui
GMT BEAUTY profesionali kosmetika
veidui ir kunui

Ilgamete estetinės medicinos ir kosmetologijos patirtimi paremta kosmetika. Natūralios formulės sukurtos naudojant patentuotas veikliąsias medžiagas.

Patyrę ir kompetentingi specialistai, turintys daugiau nei 20 metų patirtį estetinės medicinos ir kosmetologijos srityje, sukūrė kosmetikos prekės ženklą GMT BEAUTY. Siekdami panaudoti išgrynintą gamtos galią naudojant naujausius tyrimus bei inovacines technologijas.
GMT BEAUTY kūrėjai – entuziastingi profesionalai kosmetologijos ir mitybos gerinimo srityje, žiūrintys į žmogaus kūną kaip į vieną energijos sistemą, kurioje kiekviena ląstelė yra vertinama pagal santykį su kitomis ląstelėmis ir išoriniu pasauliu.
HADAT COSMETICS kosmetika plaukams
HADAT COSMETICS kosmetika
plaukams

Hadat Cosmetics prekės ženklas buvo įkurtas 2016 metais Izraelyje. Atlikus daugybę plaukų struktūros bei savybių tyrimų, buvo atrastas visiškai naujas būdas juos atkurti. Šis metodas buvo pagrįstas novatoriška Sea Oil Silk technologija – maitinamųjų aliejų, dumblių ekstraktų ir negyvosios jūros mineralų deriniu.
Neginčijamas Hadat Cosmetics privalumas – unikalus negyvosios jūros dumblių ir natūralių aliejų derinys, veikiantis vidinę plauko struktūra, stiprinantis ir didinantis mineralų balansą.
Nebereikia rinktis tarp natūralių ingredientų ir didelio efektyvumo, nes Hadat Cosmetics sujungia visus šiuos aspektus.


HEMP SEED
Natūrali kosmetika

kūnui ir plaukams

Hemp Seed natūrali kosmetika gaminama Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kosmetikos produktų sudėtyje nėra jokių kenksmingų sudedamųjų medžiagų, tokių kaip – parabenų, sulfatų, dirbtinių dažiklių, SD alkoholių, propilenglikolio ar kitų.

„Hemp Seed“ – kūno priežiūros linija, kurios sudėtyje nerasite sulfatų, dažų, parabenų ir alkoholio. Šios linijos produktai praturtinti kokybiškais, natūraliai išgaunamais aliejais, kurie maitina Jūsų odą ir rūpinasi ja iš vidaus! Kalifornijoje gaminama produkcija yra kokybiška, 100 % veganiška ir nėra testuojama su gyvūnais (cruelty free). 
HERBAMEDICUS kosmetika kunuiHERBAMEDICUS kosmetika
kūnui

HH SIMONSEN kosmetika plaukams iranga
HH SIMONSEN profesionali kosmetika
plaukams

HH Simonsen“ aukštos kokybės formavimo priemonės, kosmetika, džiovintuvai, garbanotuvai, sukurti bendradarbiaujant su pirmaujančias pasaulio kirpėjais, užtikrina jūsų poreikių pateisinimą susijusį su kokybe, funkcionalumu, ilgaamžiškumu ir saugumu. Mūsų priemonės yra sukurtos pagal naujausią technologiją, kuri garantuoja maksimalią priežiūrą, apsaugą ir ilgalaikį rezultatą.
HYDROPHIL dantims
HYDROPHIL
Natūralios priemonės dantims ir kūnui

Indian Henna
Natūralūs plaukų ir antakių dažai

„Indian Henna“ – 100% natūralūs augaliniai plaukų dažai, pagaminti pagal ajurvedos receptą. Be amoniako ir peroksido. Be konservantų ir kitų cheminių priedų.
inika kosmetikaINIKA
ekologiška dekoratyvinė kosmetika

veidui

Atraskite 100% natūralią, sertifikuotą organišką, veganišką, netestuota su gyvūnais dekoratyvinę kosmetiką, turinčią daugiau nei 20 aukščiausio lygio, jos organiškumą įrodančių sertifikatų.
INNOAESTHETICS profesionali kosmetika veiduiINNOAESTHETICS
profesionali kosmetika
veidui

Innoaesthetics kompanija įsikūrusi Ispanijoje, Barselonoje;
4 šeimos – farmacininkų kartų patirtis;
Turinti 120 metų patirtį, kurianti farmacines receptūras odos būklei pagerinti, visame pasaulyje pripažinta kompanija ir pavyzdinė estetinės medicinos ir dermokosmetikos pramonės laboratorija.
Visi produktai yra sertifikuoti GMP ir aukščiausios kokybės.
INSIGHT PROFESSIONALINSIGHT PROFESSIONAL
profesionali natūrali kosmetika

plaukams
INVENTIA kosmetika veiduiINVENTIA
kosmetika

veidui
IT PHARMA kosmetika veiduiIT PHARMA
profesionali kosmetika

veidui

Ispanijos kompanija įsikūrusi Pamplonoje.
Daugiau nei 30 metų patirtis kosmetikos ir estetinės medicinos srityje.
Kosmetikos, estetinės medicinos produktų ir prietaisų kūrimas ir plėtra estetikos profesionalams.
Aiški vizija ir tarptautinė plėtra.
Įmonės tikslas yra teikti aukščiausio lygio ir kokybės kosmetikos ir medicinos sprendimus, visada naudojant patikrintus produktus, turinčius tvirtą ir griežtą mokslinę bei medicininę bazę.
JASON naturali kosmetikaJASON
natūrali kosmetika

kūnui ir plaukams, vaikams

 „Jāsön“ – 1959 m. Kalifornijoje įkurta įmonė, gaminanti natūralią kosmetiką, burnos higienos produktus. Įmonė buvo įkurta pastebėjus, kaip sparčiai auga grožio industrija, kurioje naudojama tiek daug cheminių agresyvių sudedamųjų dalių. „Jāsön“ nuo pat pradžių siekia sukurti žmonėms saugesnes ir tvaresnes alternatyvas grožio puoselėjimui. Šis gamintojas orientuotas į gamtos resursų atkuriamąją galią. Ne veltui ir pavadinimas „Jāsön“ išvertus iš graikų kalbos reiškia „gydytojas“.
JOHN MASTERS ORGANICS ekologiska kometikaJOHN MASTERS ORGANICS
ekologiška kosmetika

plaukams

1994 m. Johnas Mastersas, tuo metu vienas pagrindinių Niujorko garsenybių plaukų stilistų, turėjo paprastą, bet radikalią idėją. Jis tikėjo, kad gamta yra geriausias tikro grožio šaltinis ir kad profesionalios plaukų priežiūros priemonės taip pat gali būti gaminamos iš natūralių medžiagų. Pirmuosius produktus jis sukūrė eksperimentuodamas savo namų virtuvėje.
Šiandien „John Masters Organics“ produktų asortimente – daugiau nei 30 unikalių natūralių kosmetikos priemonių, kurios yra saugios, prabangios ir ne ką mažiau efektyvios!
Visų „John Masters Organics“ produktų sudėtyje yra net 70-100% ekologiškų ingredientų, tokių kaip: rožių vanduo, medus, rozmarinų, levandų aliejai. Sudėtyje nėra natrio laurilsulfato, parabenų, genetiškai modifikuotų medžiagų, dirbtinių kvapiųjų medžiagų, dažiklių, sintetinių konservantų ir kitų potencialiai kenksmingų medžiagų. Dėl nepriekaištingos kokybės ši kosmetika vertinama visame pasaulyje.


K18 kosmetika plaukamsK18
Kosmetika

plaukams

K18 atnaujina plaukus iš vidaus, atkurdamas nutrūkusias polipeptidų (keratino) grandines, atsakingas už plaukų stiprumą ir elastingumą.
K18 buvo paleistas 2020 m. pabaigoje, jį įkūrė Britta Cox ir Suveen Sahib.
KEENWELL kosmetika veiduiKEENWELL kosmetika
veidui

Nuo kompanijos įkūrimo 1975m. Barselonoje, KEENWELL kompanija lyderiauja kaip vienas inovatyviausių prekinių ženklų kosmetikos rinkoje. Šiandien KEENWELL produktai yra žinomi daugumoje SPA ir estetikos centrų daugiau nei 60 pasaulio šalių.
KEUNE kosmetika plaukams
KEUNE
profesionali kosmetika
plaukams

Pasaulyje įmonė „KEUNE Haircosmetics” yra žinoma nuo 1922 metų, kai jaunas bei ambicingas vaistininkas Jan Keune savo mažoje laboratorijoje Amsterdame atrado būdą kurti ilgalaikes šukuosenas. Dabar plačiai pasaulyje naudojama plaukų želė, aerozolinis plaukų lakas – taip pat KEUNE išradimai.
Autentiška KEUNE produkcija kuriama su ypatingu dėmesiu unikalumui, elegancijai ir kūrybiškumui. Įmonės veikloje atsispindi trijų šeimos kartų ilgametės vertybės, patirtis, aistra ir pagarba atliekamam darbui. KEUNE didžiuojasi esanti idėjine kokybiškos ir tvarios produkcijos tiekėja. Šios įmonės produktai plačiai naudojami daugiau nei 80 šalių.
KHADI naturali kosmetika plaukamsKHADI
natūrali kosmetika
plaukams

Khadi Naturalprodukte (Vokietija) – 100% augalinė, natūrali BDIH sertifikuota kosmetika.
L Essence des Notes kvepalaiL’Essence des Notes natūralūs kvepalaiLA SULTANE DE SABA
LA SULTANE DE SABA
natūrali kosmetika

veidui ir kūnui

Svajonė apie pabėgimą ir …
Be procedūrų su tūkstančiais kvapų ir spalvų, per tobulą alchemiją tarp gerovės ir autentiškumo. La Sultane de Saba skaitoma kaip kelionių knyga, kurioje kūrybiškumas rimuojasi su atradimais…
Įsivaizduojamas pasaulis, primenantis nuostabų pabėgimą, tradicijos, originali kūryba ir nuolatinės naujovės, prabangus ir autentiškas prekės ženklas, tikros pojūčių kelionės… Tik iš prancūziškos gamybos kiekvienas naujas kūrinys atskleidžia retą emocijų mišinį.
La Sultane de Saba kosmetikos koncepcija paremta senoviniais ir brangiais rytietiškų moterų grožio ritualais, kurie iš kartos į kartą perduodami iš motinos dukrai.
Autentiški, originalūs kūno bei veido procedūroms skirti produktai, turintys užburantį kvapų bei spalvų gamas. La Sultane de Saba tikslas yra paskatinti jus svajoti, leisti keliauti, atrandant tolimus horizontus, keliaujant į žemes, saulę, kur kūnas ir dvasia grįžta į pačią atsipalaidavimo ir gerovės esmę.
Įkvėptas ne tik mistiškų Rytų, bet ir Azijos bei kitų šalių grožio ritualų, La Sultane de Saba siūlo keletą gaminių asortimentų, kurių kiekvienas pagrįstas unikalia ir magiška autentika.
LAKSHMI naturali kosmetika
LAKSHMI
natūrali kosmetika

veidui ir kūnui

Remiantis pažangiausiomis kosmetologijos žiniomis, tradicine ajurvedos išmintimi, aromaterapija bei kitomis natūraliomis gydymo sistemomis LAKSHMI siūlo kosmetikos produktus, kurie padeda sukurti vientisą fizinę ir dvasinę pusiausvyrą, išsprendžiant problemos priežastį, o ne pasekmę.
Le Petit OlivierLe Petit Olivier
natūrali kosmetika
kūnui
Les Senteurs Gourmandes naturalus kvepalaiLes Senteurs Gourmandes
natūralūs autentiški prancūziški kvepalai

LIERAC kosmetika veidui
LIERAC profesionali kosmetika
veidui

Pasaulyje pripažintas prancūzų prekės ženklas LIERAC daugiau nei 45 metus bendradarbiauja su mokslininkais, gamindamas inovatyvius estetinės dermatologijos produktus. LIERAC Paris laboratorijos nuolat diegia naujoves, kad jūsų odai būtų suteikta geriausia priežiūra. Pagaminta Prancūzijoje dermokosmetika – visas LIERAC odos priežiūros produktų gamybos procesas vyksta Prancūzijoje – nuo Paryžiaus gamybos vietos, kur kiekvienas produktas gaminamas laikantis griežtų specifikacijų, iki integruotų tyrimų laboratorijų.
LORD & BERRY kosmetikaLORD & BERRY
profesionali dekoratyvinė kosmetika
LUVOS naturali kosmetika is molio
LUVOS
natūrali kosmetika
veidui

„Luvos Heilerde“ – natūrali kosmetika su natūraliu gydomuoju moliu ir medicininės paskirties produktai: geriamo molio kapsulės ir milteliai bei išorinėms procedūroms. „Heilerde“ vokiškai, reiškia „gydomoji žemė“. Unikalios sudėties Luvos® molis, turtingas natūraliais mineralais ir mikroelementais, liaudies medicinoje įvairiapusiškai naudojamas jau daugiau kaip 100 metų.
KOSMETIKA – unikali mineralų ir mikroelementų iš molio bei rinktinių, odą tausojančių natūralių augalinių medžiagų kompozicija. Natūrali kosmetika, sertifikuota BDIH. Tinka veganams, nebandyta su gyvūnais. Kūnui, veidui ir plaukams. Dvi naujos medicininės paskirties priemonės, sukurtos specialiai labai sausai, jautriai, sudirgusiai, pleiskanojančiai, neurodermito ir atopinio dermatito pažeistai odai: prausiklis ir kremas.
GERIAMAS MOLIS – medicininės paskirties Luvos®molis skatina žarnyno valymą: suriša cholesterolį, riebalus bei kenksmingas medžiagas, gautas su maistu, ir jas pašalina. Tinka vartoti siekiantiems sumažinti cholesterolio kiekį, detoksikacijai, esant padidėjusiam skrandžio rūgštingumui (nuo rėmens), vidurių pūtimui, sunkumui žarnyne.
MADARA naturali kosmetikaMADARA
natūrali kosmetika

veidui ir kūnui

MÁDARA yra natūralios kosmetikos prekės ženklas, gimęs 2006 metais mūsų kaimyninėje valstybėje – Latvijoje. Įmonę įkūrė keturios moterys iš Latvijos, kurios nerado sau tinkančios kosmetikos, todėl nusprendė sukurti ją pačios. MÁDARA kosmetika šiuo metu parduodama 25 pasaulio šalyse.
MÁDARA tiki, kad viską, kas sukurta sintetiniu būdu, taip pat gali būti pagaminta ir iš natūralių ingredientų, o jei ne, vadinasi tai nėra tinkama žmogui. Po savo ženklu slepianti išskirtinai natūralią ir ekologišką kosmetiką, MÁDARA kosmetika gaminama atsižvelgiant į aukščiausios kokybės standartus. Vienas iš išskirtinumų – gaminama be glitimo, todėl įtiks net ir patiems išrankiausiems. MÁDARA yra tarsi natūralios kosmetikos pionierė, nes jos kuriami natūralūs produktai yra ne tik saugūs, bet jų efektyvumas yra ir moksliškai įrodytas – kokybę patvirtina suteiktas sertifikatas pagal tarptautinį ECOCERT COSMOS NATURAL standartą.
MAKE UP FOR EVERMAKE UP FOR EVER
profesionali dekoratyvinė
kosmetika


MAKE UP FOR EVER – profesionali dekoratyvinė kosmetika
Vienos garsiausių profesionalių makiažo priemonių gamintojų MAKE UP FOR EVER istorija prasidėjo 1984 m. Paryžiuje, kai scenos, kino, mados, žvaigždžių įvaizdžio kūrėja ir stilistė Dany Sanz atidarė nedidelį kosmetikos saloną. Jis buvo ypatingas tuo, kad pagal D. Sanz receptus jame buvo ir gaminama, ir prekiaujama profesionalia dekoratyvine kosmetika.
Žymiausi stilistai, fotomodeliai bei kitos įžymybės iš viso pasaulio susižavėjo ir iki šiol žavisi neįprastai didele MAKE UP FOR EVER spalvų palete, ypatingomis tekstūros priemonėmis, kurias pasitelkiant sukurtas makiažas scenos prožektorių šviesoje ar televizijos kamerų apsuptyje atrodo tobulai. Visi produktai patikrinti dermatologų, tinka net jautriausiai odai.
MAKE UP FOR EVER priklauso prabangos prekių lyderiui – Prancūzijos koncernui LVMH. Produkcija parduodama daugiau nei 45 šalyse.
MARTINA GEBHARDT biodinamine kosmetika
MARTINA GEBHARDT biodinaminė natūrali kosmetika
veidui

„Martina Gebhardt“ yra pirmoji pasaulyje 100% sertifikuota biodinaminė kosmetika. Tai aukščiausios kokybės vokiška kosmetika.
„Kosmetikos priežiūra yra aukšto lygio menas, o kosmetikos tobulėjimas atspindi slaptą ryšį tarp mūsų proto ir pojūčių. Per jutiminę patirtį mes atsiveriame ir tampame imlūs. Raumenys, audiniai ir ląstelės atsipalaiduoja, tada odoje jaučiame ramybę ir gerumą. Atsipalaiduoja energijos blokai ir mes spinduliuojame daugiau gyvybės. Mes jaučiamės gražūs, mes esame gražūs! “
Martina Gebhardt vadovaujasi šiuo filosofiniu supratimu, kad mažiau yra daugiau. Į produktus dedami tik tie ingredientai, kurie yra būtini ir papildo vienas kitą, sukuriant ypatingą magišką esenciją, kuri yra daugiau nei jos ingredientų suma.
Nė viename „Martina Gebhardt“ kosmetikos gaminyje nėra konservantų, tenzidų, sintetinių ir natūralių žaliavų, parafino, sintetinių dažiklių, dažiklių ir kitų medžiagų. Produktai nebandyti savo gyvūnuose.
Svarbi produkto dalis – pakuotė. Ne, pakuotė nėra senamadiška ir tai nėra plastikas. Tai opalinis stiklas, kuris pasižymi savybe nepraleisti šviesos ir palaikyti pastovią temperatūrą.
Visa Martina Gebhardt kosmetika yra gaminama naudojant puikų meistriškumą, o tai šiais laikais yra labai reta. Įmonė gali pagaminti labai ribotą produkcijos kiekį, todėl prekiauja tik specializuotose parduotuvėse, o ne masinėje rinkoje.
2014 m. Martina Gebhardt laimėjo Demeter prizą. Žiuri savo sprendimą motyvavo taip: „Sprendimas pažymėti visą gaminių asortimentą Demeter ženklu yra unikalus pramonėje“.
MASMI naturaliMASMI
Natūralios

higienos priemonės moterims

„Masmi“ yra 100% medvilniniai higieniniai įklotai ir tamponai moterims – natūralūs, kvėpuojantys, hipoalerginiai, gamtoje suyrantys. Pasirinkusios natūralias higienos priemones užtikrinsite savo gerą savijautą bei tausosite gamtą. Iš sertifikuotos ekologiškos hipoalerginės medvilnės pagaminti įklotai maksimaliai sumažina alerginių reakcijų ir suerzinimo riziką. Pagal poreikį rinkitės plonus kasdienius įklotus, plonus higieninius paketus dienai ar nakčiai.
Medvilnės tamponai nuo įprastų skiriasi patogumu ir saugumu. Jų šerdis padengta specialiu medvilniniu apsauginiu sluoksniu, kuris neleidžia pluoštui atsisluoksniuoti ir likti kūno viduje. Be to, medvilnės pH dera su fiziologiniu pH, todėl nepakeičia natūralaus makšties gleivinės rūgštingumo.
Menstruacinė daugkartinio naudojimo taurelė ‒ bene ekologiškiausia alternatyva higieniniams įklotams bei tamponams. Naudodamos taureles taupysite savo pinigus ir tausosite gamtą, nes vieną taurelę galima naudoti iki metų.
MAYSTAR kosmetika veidui
MAYSTAR
profesionali kosmetika

veidui

„Maystar“ buvo įkurta 1984 m., Ispanijoje,  kuomet dinamiškas, jaunas verslininkas Jesúsas Bonanas Solé savo garaže pradėjo gaminti plaukų šalinimo vaškus ir kosmetikos gaminius. Idėja buvo paprasta ir kartu labai ambicinga: siekė aprūpinti grožio salonus aukščiausios kokybės produktais. Taigi prasidėjo „Maystar“ istorija. 1991 m., Bendrovė žengė pirmąjį didelį žingsnį sukurdama ir patentuodama novatoriška depiliacijos sistemą.
Šiandien Maystar yra Ispanijos kompanija, grožio industrija, turinti sutelktą tyrimų ir plėtros laboratoriją, vykdanti nuolatinį mokymą taikant protokolus, turinti efektyvius gamybos ir logistikos pajėgumus bei tvirtą komercinį tinklą. Tai garantuoja įmonės, lyderės užimamą poziciją grožio sektoriuje.
Maystar Cosmética“ produktai yra pagaminti iš geriausių veikliųjų medžiagų, kurios padeda kovoti su priešlaikinio senėjimo požymiais, streso padariniais, siekiant išlaikyti jaunatvišką išvaizdą. „Maystar I + D + i“ laboratorijose yra aukščiausio lygio įrenginiai ir laboratorijos padaliniai.

MD CEUTICALS kosmetikaMD:CEUTICALS profesionali kosmetika
veidui

MICROCELL
MICROCELL
profesionali kosmetika
nagams ir rankoms
MKS ecoMKS eco
kosmetika

kūnui ir plaukams
MOOD kosmetika plaukamsMOOD
kosmetika

plaukams
NAJEL kosmetikaNAJEL
natūrali kosmetika

veidui

Natūrali Ecosert sertifikuota kosmetika.

Natur Hurtig naturali kosmetikaNatur Hurtig
produktai

Nerafinuota kokybiška ir žmogui naudinga Himalajų druska. Visiškai švari, išlaikiusi originalią kristalų struktūrą bei pilną, žmogaus organizmui reikalingą, mineralų ir mikroelementų derinį. Nepamainoma maistui ruošti, organizmui valyti, stiprinti, prižiūrėti kūną. „Natur Hurtig“ druska priklauso prie geriausių Europoje. Vokietijoje ji turi specialų leidimą būti parduodama ekologiškose parduotuvėse.
Naturtint Phergal kosmetikaNaturtint Phergal kosmetika
plaukams, plaukų dažai be amoniako

NATURTINT® – natūraliai gražių plaukų priežiūros sistema. Maksimaliai tausojantys ilgalaikiai plaukų dažai be amoniako su ekologiškais augaliniais ingredientais.
Manome, kad geresnių ilgalaikių tausojančių plaukų dažų tiesiog nėra!
O.D.A.
O.D.A.
profesionali lietuviška kosmetika

veidui ir kūnui

„Optimum Derma Aciditate” misija – kurti itin veiksmingus ir ilgai išsilaikančius sprendimus bet kokiai odos būklei ar problemai spręsti. Siekiame pagerinti bendrą odos būklę ir teikiame individualias procedūras, pritaikytas kiekvieno kliento poreikiams.
ODYLIQUE kosmetikaODYLIQUE
ekologiška kosmetika

veidui ir kūnui, plaukams

„Odylique“ – aukščiausios klasės rankų darbo kosmetika jautriai odai. Virš 50 apdovanojimų nuo 2003 metų, 30 metų patirtis ir griežčiausias Europoje „Soil Association“ ekologiškumo sertifikatas. Jei Jums aktualu, kad kosmetikoje nebūtų jokių potencialių dirgiklių, rinkitės „Odylique“.
Šios kosmetikos iš Anglijos kūrėjos Margaret Weeds šeima kentėjo nuo odos problemų. Turintys probleminę odą supranta, ką tai reiškia. Nuo pat pradžių „Odylique“ kosmetika buvo kurta tokią odą turintiems žmonėms, naudojant kuo mažiau ir kuo švaresnius ingredientus. Pagaminti efektyvią kosmetiką su mažu kiekiu sudėtinių dalių yra tikras menas. Ši kosmetika puikiai tinka ne tik jautriai ir probleminei odai (aknė, odos paraudimas, niežėjimas, egzema, psoriazė, dermatitas ir kt.). „Odylique“ savo srities lyderis – pirmojo pasaulyje „Soil Association“ sertifikuoto ekologiško šampūno bei pirmosios sertifikuotos (ir „Fairtrade“ – sąžininga prekyba) dekoratyvinės kosmetikos gamintojas.
„Odylique“ asortimente – odos, plaukų bei specialių poreikių odos kosmetikos priemonių linijos, kosmetika kūdikiams ir besilaukiančioms, dekoratyvinė kosmetika ir eteriniai aliejai.
Sudėtyje nėra kenksmingų cheminių medžiagų, dirbtinių kvapiklių ir dažiklių, hidrintų aliejų, naftos chemijos produktų, glikolių, sulfatų, DEA (dietanolaminų), TEA (trietanolaminų) bei genetiškai modifikuotų produktų. Visi produktai yra draugiški aplinkai, nebandyti su gyvūnais.
Ölmühle Solling kosmetikaÖlmühle Solling natūralūs produktai, aliejai

„Ölmühle Solling“ yra tikras šeimos verslas. Gudrun ir Werneris Baensch ilgą laiką dirbo kitose šalyse – Pietų Amerikoje, Azijoje – mokė vietinius žmones pagaminti aukštesnės pridėtinės vertės produktą. Šie įgūdžiai labai praverčia dabartiniame versle, kai reikia pirkti žaliavas iš tų egzotiškų kraštų; ne naujiena nei augalai, nei žmonių bendravimo įpročiai. Šiemet įmonei jau 20 metų ir jos valdymas atiduotas vaikams, o patys įkūrėjai užsiima bendravimu su klientais, kokybės kontrole ir naujų produktų atradimais.
ORO DI SPELLO kosmetikaORO DI SPELLO natūrali kosmetika
veidui ir kūnui

Oro di Spello tai unikali ekologiška kosmetikos linija, nuolat praturtinama naujais produktais. Brangūs, patys natūraliausi ir gryniausi ingredientai. Oro di Spello nėra tik dar vienas verslo projektas, tai dalelė atradimo, kuriuo norime pasidalinti.
PEDIBAEHR kosmetika kojomsPEDIBAEHR
kosmetika

kojoms

Mes visi esame skirtingi. Kaip ir visose gyvenimo srityse, taip ir, prižiūrint savo pėdas, kiekvienas turime individualių troškimų, reikalavimų priežiūros priemonėms ir savijautos poreikių. Mes esame įsitikinę, kad būtina skirti pakankamai dėmesio savo pėdoms, kurios mus, tikrąja žodžio prasme, neša per gyvenimą įsispyrus tiek į aukštakulnius, tiek ir į patogius sportinius batelius. Nepriklausomai nuo amžiaus reikia stengtis išlaikyti pėdų sveikatą, o jūs, su savo žiniomis bei patirtimi, vaidinate itin svarbų vaidmenį kasdieninėje jų priežiūroje.
Jūsų naudai:
• plati produktų gama bet kokioms pėdų priežiūros problemoms spręsti;
• tobuli modernių bei laiko patikrintų veikliųjų medžiagų deriniai;
• malonus kvapas;
• geros kainos.
PHYTO kosmetika plaukams
PHYTO
Profesionali kosmetika
plaukams
PURE ELEMENTS naturali kosmetikaPURE ELEMENTS natūrali kosmetika
veidui

Natūrali BDIH sertifikuota kosmetika.

RATED GREEN kosmetikaRATED GREEN natūrali kosmetika plaukams

Rated Green daugiau nei 15 metų specializuojasi plaukų priežiūros srityje Azijoje, todėl laikas pradėti rūpintis ir jūsų plaukais. Kaip aukščiausios kokybės natūralios plaukų priežiūros prekės ženklas, jie išsaugo turtingas natūralių ingredientų maistines medžiagas, kad palepintų plaukus nuo šaknų iki galiukų.
RAYDAN kvepalai
RAYDAN
kvepalai
RAYDAN kuria aukštos kokybės nišinius produktus. Visi produktai gaminami iš natūralių medžiagų, pasižymi išskirtiniu kvapu ir dizainu. Šio prekės ženklo kosmetikos kūrėjai įkvėpimo semiasi iš gamtos ir paveldo,  taiko naujausias kvepalų ir grožio pramonės technologijas. Kiekvienas produktas pagamintas iš kruopščiai atrinktų medžiagų.
RAYDAN kosmetikai unikalumo suteikia gamyboje naudojamas Frankincensas, išgaunamas iš bosvelijos medžio dervos, kuri naudojama ir smilkalų gamyboje.


REFERENCE
vaškas depiliacijai
SANTE naturali kosmetika
SANTE
Natūrali kosmetika

veidui, kūnui, plaukams

SANTE – tai Vokietijoje daugiau nei 10 metų gaminama natūrali kosmetika, sertifikuota griežtais „BDIH“, „Natrue“ natūralios kosmetikos sertifikatais. Gamybai naudojami tik kruopščiai atrinkti, veiksmingumu pasižymintys ekologiški ir natūralūs augaliniai ingredientai.
Visi produktai gaminami laikantis griežtų kokybės kriterijų, siekiant, kad visos priemonės tiktų ir turintiems jautrią ar alergišką odą, tad gamyboje vengiama bet kokių alergenų, naudojamos tik grynos ir odos puikiai toleruojamos žaliavos. Produktų sudėtyje nėra jokių sveikatai kenksmingų priedų. Visi produktai yra dermotologiškai patikrinti.
SANTE produktai pasižymi puikiomis savybėmis ir plačiam vartotojų ratui prieinama kaina.

SELECTIVE PROFESSIONAL kosmetika plaukamsSELECTIVE PROFESSIONAL profesionali kosmetika plaukams

Selective Professional – aukščiausios kokybės, Itališkos plaukų priežiūros priemonės.

SESDERMA kosmetika
SESDERMA
profesionali kosmetika

veidui

Shoyeido
Natūralūs japoniški
smilkalai
SODASAN naturalios priemonesSODASAN
natūralios valymosi priemonės

„Sodasan“ – tai  daugiau nei 30 metų veikianti Vokietijos įmonė, savo klientams visame pasaulyje siūlanti natūralios sudėties priemones namų švarai ir gaivai. Vienas pagrindinių „Sodasan“ prekinio ženklo tikslų yra ateities kartoms palikti kuo švaresnę Žemę. Pagal šią idėją kuriami produktai yra draugiški aplinkai ir gaminami iš aukštos kokybės sudedamųjų dalių. „Sodasan“ įkvepia atsakingai švarai!

SOLIDEA
SOLIDEA
kompresinės
pėdkelnės


SOLLING
Natūralūs aliejai

odai

„SOLLING Naturkosmetik“ – ypatingai aukštos kokybės, didelės įvairovės ekologiški šalto spaudimo (nerafinuoti) kosmetiniai aliejai. Šviežiai surinktos aliejinių augalų sėklos ir riešutai iš vietinių ir užjūrio ekologinių ūkių šalto spaudimo būdu perdirbami į vertingus, natūralius augalinius aliejus. Taip išlieka visos natūralios antrinės augalinės medžiagos.
Nuo 1996 metų „SOLLING Naturkosmetik“ dirba vadovaudamasi Naturland asociacijos standartais, kurie daugeliu atveju yra griežtesni, nei to reikalauja ES teisė. Naturland standartai buvo sukurti ir pradėjo veikti gerokai anksčiau, nei buvo priimtos ES direktyvos dėl ekologiško ūkininkavimo.


STYX naturali kosmetikaSTYX
natūrali kosmetika

veidui, kūnui, plaukams

STYX – tai ką siūlo gamta
Natūralios kosmetikos produktai gaminami naudojant tik biologiškai pagamintus ar natūralius, laukinės kilmės augalus ir aukščiausios kokybės šalto spaudimo augalinius aliejus. Kokybiški eteriniai aliejai – tai natūralios kosmetikos pagrindas apjungtas su senais receptais ir šeimos tradicijomis, susiformavusiomis karta iš kartos.
T-LAB Professional
T-LAB Professional
profesionali ekologiška kosmetika

plaukams

T-LAB Professional kūrybinė jėga atitinka aukščiausios klasės kosmetikos reikalavimus. Produktai kuriami laikantis aukščiausios kokybės standarto ir sukuriant išskirtinį stilių.
TEOXANE kosmetika veiduiTEOXANE
profesionali kosmetika
veidui

Teoxane – Šveicarijos kompanija gaminanti odos užpildus ir odos priežiūros priemones hialurono rūgšties pagrindu. Tai estetinės medicinos rinkos lyderiai.

THERME kosmetika kunui
THERME
SPA kosmetika

kūnui

Atraskite savo THERME – prabangų veido ir kūno odos priežiūros pasaulį savo namuose. THERME savo produktų gamybai naudoja švelniausias ir minkščiausias medžiagas, todėl priemonės tinkamos naudoti net ir ypač jautriai odai.

Töpfer kosmetika vaikams
Töpfer
ekologiška kosmetika

vaikams

Produktas dešimtmečiais buvo ypač gerai vertinamas akušerių ir pediatrų, o ir šiandien šis vertinimas nepakito – pakito tik prausiklio dėžutė. Sulaukus tokios sėkmės, kviečių sėlenų pagrindu „Töpfer“ sukūrė visą kosmetikos kūdikiams, vaikams ir besilaukiančioms liniją su vertingais alyvuogių, simondsijų, migdolų, baltųjų putonių ir kitokiais aliejais. Tokia kosmetika teigiamai veikia ir jautrią, sudirgintą odą.
TRISKELLTRISKELL
kosmetika

plaukams

Unikali Triskell Botanical treatment linija, atkeliavusi iš Italijos tam, kad galvos oda ir plaukai taptų stipresni, sveikesni ir ryškesni. Ši linija sukurta iš begalinės meiles gamtai ir ypatinga tuo, kad turi 12 išskirtinių ekstraktų, skirtu plaukų bei galvos priežiūrai. Visos priemonės yra be parabenų, sulfatų, dažiklių, lanolino, ftalatų ir alergenų.
VISCODERM kosmetikaVISCODERM
kosmetika

veidui
WELEDAWELEDA
natūrali kosmetika
veidui ir kūnui

„Weleda“ įkūrė žmonės, kurie troško geresnės ateities ir ieškojo naujų krypčių. Gydytoja Ita Wegman ir filosofas, mokslininkas Rudolfas Steineris pripažino, kad gamta stipriai susijusi su žmogaus kūnu, protu ir dvasia. Jie ėmėsi gaminti vaistus ir kūno priežiūros produktus, naudodami natūralias sudedamąsias medžiagas. Ryšį tarp žmonių bei gamtos galima išvysti ir pajusti iš mūsų produktų, kuriuos kuriame jūsų sveikatai ir grožiui, taip pat iš to, kaip mes dirbame.
Yes Pure lubrikantaiYes Pure
natūralūs lubrikantai


„YES“ – tai pirmieji pasaulyje sertifikuoti ekologiški intymios higienos lubrikantai!
„YES“ įmonę 2003 metais įkūrė ilgametės draugės. Po ilgų metų darbo farmacijos srityje moterys suprato, kad rinka siūlo tik sintetinius lubrikantus, be jokios natūralios alternatyvos. Po ilgų tyrinėjimų, jos išsikėlė sau tikslą – sukurti saugias, natūralias, inovatyvias intymios higienos priemones, kurios neturėtų šalutinio poveikio organizmui. Bandymai ir produktų kūrimas truko tris su puse metų – 2006 metais į rinką buvo išleisti pirmieji natūralūs ir sertifikuoti lubrikantai pasaulyje.
YUNSEY
YUNSEY
kosmetika

plaukams