D. U. K. kosmetika internetu

D. U. K. kosmetika internetu

DAŽNIAUSI KLAUSIMAI APIE KOSMETIKĄ


5
. Ar mūsų el.parduotuvėje yra parduodama originali kosmetika?

Taip mūsų el.parduotuvėje parduodama tik originali kosmetika atvežta tiesiai iš gamintojų.

6. Ar mūsų el.parduotuvėje gali būti parduodama kosmetika su pasibaigusiu galiojimu?

Ne neprekiaujame pasenusia kosmetika ar su greit besibaigiančiu galiojimu.


7.
 Kuo skiriasi profesionali kosmetika nuo paprastos masinės kosmetikos?

Pagrindinis profesionalios kosmetikos skirtumas nuo paprastos yra tas, kad profesionali kosmetika pasižymi stipriu  efektu, ji naudojama bei parduodama tik grožio salonuose, o ne masiniuose prekybos centruose. Individualiose pakuotėse ši kosmetika parduodama visiems klientams, kurie ieško ypač aukštos kokybės efektyvios profesionalios kosmetikos. Mes turime išskirtinę teisę prekiauti profesionalia kosmetika, nes bendradarbiaujame su kosmetologais. 
Profesionali kosmetika kuriama remiantis naujausiais moksliniais atradimais. 


8. Kas yra natūrali ir ekologiška kosmetika?

Natūrali kosmetika – tai tokia kosmetika, kuomet vienas, keli ar net visi jos ingredientai, tokie kaip vaisiai, vitaminai ar mikroelementai,  yra neperdirbti ir natūralūs. Tačiau nėra užtikrinama ar tokie kosmetikos ingredientai yra auginami ekologiškai, laikantis tam tikrų žemdirbystės dėsnių, ir kad odos priežiūros produkte nėra sintetinių ar cheminių priedų. Natūraliose kosmetikos priemonėse neturėtų būti sveikatai kenksmingų medžiagų.

Ekologiška kosmetika – tai yra sertifikuota kosmetika, kuriai keliami griežti reikalavimai: produktai turi būti pagaminti iš natūralių ir ekologiniuose ūkiuose išaugintų augalinių žaliavų, perdirbant žaliavas turi būti užtikrintas minimalus cheminių reakcijų kiekis, prekių pakuotės turi būti ekologiškai švarios ir neteršiančios aplinkos (perdirbamos) arba pagaminamos iš antrinių žaliavų. Taip pat, tiek žaliavos auginimo, tiek perdirbimo, pakavimo procesai turi būti minimaliai teršiantys aplinką.


9. Ar atspalviai ir spalvos matomos kiekvieno pirkėjo kompiuterio ekrane atitinka 100 procentų realią kosmetikos ar jos pakuotės spalvą?

Jei jūsų monitorius sureguliuotas teisingai – spalvos yra labai artimos realybėje esančioms nes  kosmetikos prekių nuotraukos yra profesionalios ir labai aukštos kokybės. Bet jei jūsų monitorius sureguliuotas blogai, neteisingai, galite matyti šiek tiek kitokias spalvas, todėl būtinai visuomet susireguliuokite monitorių teisingai.


10. Kodėl kartais nusipirkus kosmetikos
prekę paaiškėja kad jos realiai jau nebėra sandėlyje ir pinigai grąžinami atgal? 

Kartais sandėlis pavėluotai praneša kad kažkuri kosmetikos prekė pasibaigė, tokiais atvejais atsiprašome ir pasiūlome išsirinkti kitą prekę arba grąžiname pinigus.