Grąžinimo taisyklės


Grąžinimo taisyklės

Kokybiškos kosmetikos prekės ir kitos pagal LR įstatymus nekeistinos prekės yra negrąžinamos ir nekeičiamos.

Dalį Visadagrazi.lt įsigytų kosmetikos prekių galite grąžinti per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos, jei jos yra grąžintinos pagal LR įstatymus:

kosmetikos prekė yra nenaudota ir nesugadinta;

kosmetikos prekė yra nepraradusi pirminės prekinės išvaizdos (išskyrus atvejus, kai prekė yra brokuota ar defektuota);

– grąžinama kosmetikos prekė yra tvarkingoje originalioje pakuotėje, pilnos komplektacijos, su ženklinimo etiketėmis ir visa gamintojo pridedama dokumentacija;

– grąžinama kosmetikos prekė turi būti tos pačios sudėties, kaip buvo Pirkėjo gauta;

– negali būti grąžinamos arba keičiamos šios prekės: asmens higienos priemonės, apatinis trikotažas, parfumerijos, kosmetikos priemonės.

Jei aukščiau išvardintos sąlygos yra įvykdytos, parašykite mums el. paštu [email protected]. Nurodykite užsakymo numerį arba pridėkite mokėjimo patvirtinimo pranešimą.

Gavę Jūsų laišką, susisieksime per 2 darbo dienas ir susiderinsime prekės grąžinimo detales.

Pinigai bus grąžinti į mokėtojo sąskaitą (arba, jei to padaryti negalima, į kitą Jūsų nurodytą sąskaitą) per 3 d.d. nuo prekės grąžinimo.

Nekokybiškos kosmetikos prekės grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

Informuojame, kad pirkėjai, esant ginčytinai situacijai, turėtų pirmiausia kreiptis į pardavėją, o nepavykus išspręsti ginčo, turi teisę kreiptis dėl ginčo sprendimo į elektroninę vartotojų ginčų sprendimo platformą: https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event=main.home.show.

Visada stengiamės rasti abiems pusėms priimtiną sprendimą.