Prekių ženklai

Prekių ženklai

KOSMETIKA INTERNETU

KOSMETIKOS PREKIŲ ŽENKLŲ SĄRAŠAS KURIAIS PREKIAUJAME:

ACADEMIE kosmetika internetu pigiau 2kosmetika profesionali internetuACADEMIE profesionali kosmetika
veidui ir kūnui

Academie Scientifique de Beaute – legendinė estetinės kosmetikos produktų gamintoja, įsitvirtinusi pasaulinėje rinkoje prieš daugiau nei 130 metų. Tai vienas seniausių kosmetikos namų ir pirmasis grožio institutas Prancūzijoje, turintis turtingą ir unikalią istoriją.
Dar 1890 metais farmacijos mokslų daktaras ir kompanijos įkūrėjas George Gay iškėlė idėją: odos jaunystę ir grožį išsaugoti galima, derinant estetines kosmetikos procedūras su individualiai parinktomis odos priežiūros priemonėmis namuose. Nuo tada Academie Scientifique de Beaute kuria profesionalias estetinės kosmetikos priemones kosmetologams, taip pat kosmetikos produktus, paremtus naujausiomis technologijomis, skirtus naudojimui namuose.
Alessandro kosmetika rankoms nagams kojom
kosmetika profesionali internetuALESSANDRO profesionali kosmetika
SPA rankoms, nagams, kojoms

Alessandro tai rankų, pėdų ir nagų priežiūros priemonės skirtos ir profesionalui ir galutiniam vartotojui. Nuo 1989 m. Alessandro yra vienas iš pasaulinių lyderių rankų, pėdų ir nagų priežiūros srityje. Kaip vienas iš pirmaujančių prekinių ženklų pasaulyje yra vertinamas už aukščiausią kokybę bei inovatyvumą. Savo didesne nei 25 metų patirtimi, patentų gausa ir parduodamų Alessandro produktų įvairove, bendrovė nuolat patvirtina savo vadovaujantį vaidmenį rinkoje.
logo almacabio new
EKOLOGISKA-KOSMETIKAALMACABIO
ekologiški muilai, plovikliai

Švaros priemonių gamintojas iš Italijos „Almacabio“ jau virš 40 metų gamina ir nuolat tobulina savo produktus.
„Almacabio“ priemonės tokios pat efektyvios, kaip ir įprastinės cheminės. Įmonė tausoja aplinką – tarą gamina iš dalinai perdirbto plastiko, o ploviklius – itin koncentruotus, todėl pilti reikia nedaug. Ne daugiau nei nurodyta ant pakuotės.
Kodėl neteršia ir nedirgina? Nes be fosforo, fosfatų, sunkiųjų metalų, optinių baliklių, dažiklių ir sintetinių kvapiklių, be gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių. Sudėtyje tik augalinės kilmės tenzidai, kurie tausojančiai plauna skalbinius ir neplauna nugarų varlėms bei žuvims.
Linija „Bio2“– itin jautriems žmonėms, kurioje nėra jokių, netgi natūralių, kvapiklių.
Ši kompanija išsiskiria ne tik produktų kokybe, bet ir atvirumu: ant kiekvieno savo gaminio skelbia INCI sudėtį, kas tarp švaros priemonių gamintojų itin reta. Sertifikuota BIO C.E.Q. ženkleliu „Ekologiškumas, efektyvumas ir kokybė“. „Almacabio“ gamina švaros priemones, kurios atitinka kur kas griežtesnius ekologiškumo kriterijus nei Eurogėlytės ir ECO BIO standartai.
ALPHASCIENCE kosmetika pigiau
kosmetika profesionali internetuALPHASCIENCE profesionali kosmetika
veidui

Alphascience medicinos specialistų kolegijos sukurti sprendimai senėjimo prevencijos procedūrų sustiprinimui be šalutinių poveikių. Itin tikslios formulės su aukštos koncentracijos inovatyviais gamtos išteklių ingredientais, veiksmingam visų senėjimo požymių mažinimui ir korekcijai. Serumai, sudėtyje neturintys kvapniųjų medžiagų, konservantų ar parabenų.
Visi produktai pagaminti Prancūzijoje ir atitinka aukščiausius kosmetikos ir aplinkosaugos standartų reikalavimus. Rafinuotos tekstūros, reti ir inovatyvūs botaniniai ingredientai suderinami su subtiliais aromatais, kad suteiktų aukštą veiksmingumą ir gerą savijautą. Aukštos kokybės produktų pakuotės gaminamos iš stiklo – neribotai perdirbamos natūralios medžiagos.
Antipodes ekologiska kosmetika veiduiEKOLOGISKA-KOSMETIKAANTIPODES
Ekologiška kosmetika

veidui

Moksliškai patvirtintas grožis iš Naujosios Zelandijos gamtos lobynų jau prieinamas ir Lietuvos moterims! „Antipodes“ prekinis ženklas siūlo sertifikuotas ekologiškas, veganiškas, augalinės kilmės odos priežiūros priemonės bei dekoratyvinę kosmetiką. Sertfikuota „Bio Gro“ sertifikatu.
Avokadų aliejus, revoliucinis antioksidantas „Vinanza Grape®“, manuka medus ir vitaminu C turtingas kivių sėklų aliejus – vieni iš daugelio veiksmingų ingredientų, kuriais praturtinti šio gamintojo produktai. Veido prausikliai, kaukės, kremai, kūno prausikliai ir daugelis kitų priemonių – viskas sukurta rūpintis kasdieniais grožio ritualais saugiai ir natūraliai.
Kosmetikos įkūrėja Elisabeth Barbalich turėjo ambicingą tikslą – moksliškai patvirtinti natūralių formulių efektyvumą, kovojant su laisvaisiais radikalais, skatinant kolageno bei elastino sintezę, atkuriant odos drėgmės balansą. Tam buvo pasitelkti nepriklausomų laboratorijų tyrimai su žmogaus fibroblastų ląstelėmis – in vitro.

atitude kosmetika naturali
NATURALI KOSMETIKAATTITUDE
natūrali kosmetika
kūnui, vaikams

„Attitude“ – ilgametę patirtį turintis buities priemonių ir kosmetikos gamintojas iš Kanados. Visi šio gamintojo produktai yra 100% pritaikyti kovai su globaliniu atšilimu. „Attitude“ iki minimumo sumažino gamybos proceso metu atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį.
Visos „Attitude“ priemonės:
pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių;
sudėtyje nėra kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų;
visiškai suyra gamtoje;
tinka veganams;
nėra bandomos su gyvūnais;
be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidėsite prie globalinio atšilimo!
Produktai sertfikuoti „ECOLOGO“ sertifikatu, kuris įsteigtas Kanados vyriausybės. Šiuo metu tai pati didžiausia ir pasaulyje labiausiai pripažinta ekologiškų prekių sertifikavimo sistema Šiaurės Amerikoje.
Bema kosmetika veidui ir kunui
NATURALI KOSMETIKABEMA
natūrali kosmetika
veidui, kūnui, vaikams

BEMA – Lietuvoje jau žinomas ir sveikata besirūpinančių žmonių pamėgtas ekologiškos natūralios kosmetikos prekės ženklas iš Italijos. Daugiau kaip 40 metų patirties gaminant natūralią kosmetiką.
BERNARD CASSIERE
kosmetika profesionali internetuBERNARD CASSIERE Profesionali kosmetika
veidui

Bernard Cassière yra PRANCŪZIŠKAS kosmetikos prekinis ženklas PROFESIONALAMS;
Priklauso SOTHYS GRUPEI;
Unikalus konceptas, apjungiantis geriausius GAMTOS ir ILGALAIKĖS grožio salonų PATIRTIES aspektus.
450 grožio salonų Prancūzijoje 50 šalių visame pasaulyje.
BIKOR
kosmetika profesionali internetuBIKOR
Kosmetika

veidui

BIKOR – rafinuotos ir kondicionuojančios kosmetikos priemonės, puoselėjančos odą.
Įspūdinga ir išskirtinė formulė buvo sukurta daugiau nei prieš dvidešimt metų, kuri buvo nuolat tobulinama siekiant vartotojams suteikti geriausius rezultatus. BIKOR kosmetikos produktai greitai įgijo reputaciją visoje Europoje ir buvo labai sėkmingi nuo jų pirmojo paleidimo į rinką. 
BIOCYTE kosmetika plaukams
kosmetika profesionali internetuBIOCYTE
Kosmetika
plaukams
BIOTURM kosmetika kunui
NATURALI KOSMETIKABIOTURM
natūrali kosmetika

veidui, kūnui

Bioturm priemonės yra kosmetinės pagalbinės priemonės sausai, labai sausai, jautriai, alergiškai ir ypatingai suskeldėjusiai odai (esant neurodermatitui, aknei, psoriazei ir pan.).
casmara kosmetika
kosmetika profesionali internetuCASMARA
kosmetika

veidui, kūnui

Kai susijungia inovatyumas, drąsa, pažanga, ilgametė patirtis bei moksliniai tyrimai, gaunamas rezultatas – aukštos kokybės, standartus atitinkantys gaminiai, skirti veido ir kūno priežiūrai; puoselėjantys odos grožį bei saugantys jos jaunystę. Būtent tokie gaminiai ir gimsta profesionalioje kosmetologijos laboratorijoje, veikiančioje jau daugiau nei 35 – erius metus. Produkcija platinama bei ypač palankiai vertinama daugiau nei 60 – yje pasaulio šalių.
Comptoirs & CompagniesNATURALI KOSMETIKAComptoirs & Compagnies natūrali kosmetika
su manuka medumi
COSLYS naturali kosmetikaNATURALI KOSMETIKACOSLYS
natūrali kosmetika

veidui ir kūnui, vaikams

Coslys natūralios kosmetikos prekės ženklo istorija prasidėjo 1985 m. Prancūzijoje, kai jo įkūrėja Jeanine Gabory sužinojo turinti odos alergiją. Ji pradėjo kurti kosmetiką augalinių komponentų pagrindu, kuri nedaro žalos odai, sveikatai ir aplinkai. Vėliau kosmetikos gamybos vairą perėmė jos sūnus Samuel Gabory, kuris ženkliai prisidėjo prie tolimesnės įmonės plėtros: 1995 m. įkūrė laboratoriją, o 2003 m. kosmetiką pavadino „Coslys“.
„Coslys“ gamintojai nelaukė, kol tvarumas taps tendencija, tai buvo siekiamybė nuo pat įmonės įkūrimo. Jau 20 metų „Coslys“ savo klientams kuria aukštos kokybės kosmetiką veidui, kūnui ir plaukams, kurią naudoti malonu visai šeimai. Tuo pačiu ši kosmetika yra draugiška ir mūsų planetai. Priemonėse nėra naftos perdirbimo produktų, SLS, PEG, genetiškai modifikuotų sudedamųjų dalių, fenoksietanolio, sintetinių kvapiųjų medžiagų, dažiklių ir kitų potencialiai kenksmingų medžiagų. Didžioji dalis produktų yra sertifikuoti, ekologiški. Visą tai patvirtina „COSMEBIO COSMOS ORGANIC“ sertifikatas. Be to, visos „Coslys“ pakuotės yra visiškai perdirbamos.
COSNATURE
NATURALI KOSMETIKACOSNATURE
natūrali kosmetika

veidui, kūnui

Cosnature“ – natūrali vokiška kosmetika, sertifikuota NATRUE. Be dirbtinių kvapiklių ir dažiklių. Be mineralinių ir silikoninių aliejų
COVERDERM kosmetika veidui kunui
kosmetika profesionali internetuCOVERDERM
hipoalerginė kosmetika

veidui ir kūnui

Graikijoje įsikūręs prekės ženklas “Coverderm” aptarnauja nišines rinkas daugiau nei 80 šalių ir siūlo unikalią kosmetikos liniją, kuri gydo arba veiksmingai slepia bet kokius veido ir kūno netobulumus ar spalvos pakitimus.
CROMA kosmetika veidui
kosmetika profesionali internetuCROMA
profesionali kosmetika

veidui
DEBORAH FORMULA PURA kosmetikaNATURALI KOSMETIKADEBORAH FORMULA PURA
natūrali dekoratyvinė kosmetika
DEPILFLAX kosmetika depiliavimo
kosmetika profesionali internetuDEPILFLAX
profesionali kosmetika
depiliavimui


DERMACEUTIC kosmetika veidui
kosmetika profesionali internetuDERMACEUTIC
profesionli kosmetika
veidui

Profesionalus šveitimas: aukštas, vidutinis, paviršinis, itin paviršinis.
Odos priežiūra: prieš-, po- ir specializuota priežiūra visoms estetinėms procedūroms.
Profesionalus šveitimas: aukštas, vidutinis, paviršinis, itin paviršinis.
Odos priežiūra: prieš-, po- ir specializuota priežiūra visoms estetinėms procedūroms.

DR RENAUD kosmetika veidui
kosmetika profesionali internetuDR.RENAUD
profesionali kosmetika

veidui

70 metų kosmetikos versle;
Įkurta 1947 metais, dermatologo Louis Renaud;
Odos priežiūros produktai iš AUGALŲ;
Natūralūs odos priežiūros produktai;
Aukšti standartai veiksmingumui ir spindesiui.

ECO cosmetics kosmetika
EKOLOGISKA-KOSMETIKAECO COSMETICS
Ekologiška kosmetika

nuo saulės

„ECO cosmetics“ – ekologiška vokiška kosmetika, sertifikuota Ecocert sertifikatu.

ERDESA kosmetika
kosmetika profesionali internetuERDESA
teptukai makiažui
FAITH IN NATURE kosmetika
NATURALI KOSMETIKAFAITH IN NATURE
natūrali kosmetika

kūnui ir plaukams

„Faith In Nature“ įkurta 1974 m. Jungtinėje Karalystėje. Kompanijos įkūrėja Rivka Rose rinkoje neradusi natūralios kosmetikos produktų savo jautriai odai, atokioje Škotijos kaimo sodyboje ėmėsi darbo. Ji pradėjo kurti kosmetikos priemones jautriai odai, pasitelkdama tik ekologiškus ir natūralius ingredientus. Tuomet pagrindinis kompanijos siekis buvo, kad natūralius, veganiškus, tvariai pagamintus kosmetikos produktus galėtų įsigyti visi ir tai nebūtų tik „išrinktųjų“ privilegija. Būtent dėl to ir šiuo metu kompanijos gaminami produktai pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu.
Šiandien daugybę apdovanojimų pelniusi kompanija siūlo daugiau nei 150 natūralių kūno priežiūros prekių. Ekspertų žinios apie augalus ir natūralius ekstraktus derinamos su pažangiomis ekologiškos gamybos technologijomis ir tai leidžia sukurti kokybiškus, efektyvius, tvariai gaminamus kosmetikos produktus. Juose nėra parabenų, SLS, dirbtinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų.
FAROUK kosmetika plaukamskosmetika profesionali internetuFAROUK CHI
profesionali kosmetika

plaukams

Luxury segmento priemonės, savyje sujungiančios progresyviausius „Farouk Systems“ laboratorijų ir „NASA“ kosmetikos išradimų instituto tyrimus.
CHI – vienas iš geriausių prekių ženklų kosmetikos pasaulyje, siūlantis stilistams, meistrams ir jų klientams analogų neturinčias priemones.


FLORAME naturali kosmetika
EKOLOGISKA-KOSMETIKAFLORAME
ekologiška kosmetika

veidui ir kūnui, plaukams

Gamta mums teikia daug ypatingų dovanų ir jei išmoksime jomis tinkamai pasinaudoti, būsime sveiki, gerai jausimės ir džiaugsimės nepriekaištinga išvaizda ilgai išsaugosime savo jaunystę. Žinoma, įminti visas gamtos paslaptis bei savarankiškai pasinaudoti jos dovanomis, gali būti šiek tiek sudėtinga, tačiau FLORAME jums tikrai padės.FRISHI
EKOLOGISKA-KOSMETIKAEkologiški oro gaivikliai


Kvėpuokite laisviau, atsigaivinkite ir įkvėpkite Frishi – tai harmonija su Jūsų sveiku ir aplinkai draugišku gyvenimo būdu! Frishi oro gaivikliai iš Belgijos veikia be propelento dujų (kaip freonai, propanas, butanas ir kt.), be suslėgto oro – jų sudėtyje yra tik 100% natūralių augalų eterinių aliejų ir alkoholio.

GEORGANICS kosmetika dantimsNATURALI KOSMETIKAGEORGANICS
natūrali kosmetika
dantims
GERMAINE DE CAPUCCINI kosmetikakosmetika profesionali internetuGERMAINE DE CAPUCCINI
kosmetika
veidui ir kūnui

„Germaine de Capuccini“ – moksliniais tyrimais grįsta kosmetika stabdanti odos senėjimą
 „Germaine de Capuccini“ istorija prasidėjo 1964 metais, kuomet kosmetikos kūrimo technologijos mokslus baigusi ispanė Carmen Vidal pasauliui pristatė savo kūrinį – „Germaine de Capuccini“ kosmetiką, skirtą kovai su pirmaisiais ir priešlaikiniais odos senėjimo požymiais. Carmen Vidal sukurtas kompanijos gulbės formos logotipas iki šiol simbolizuoja tai, ką „Germaine de Capuccini“ suteikia moterims, – eleganciją, ramybę, grožį ir gyvybingumą.
Bendrovės laboratorijoje, įsikūrusioje Pietų Ispanijoje prie Alkojaus kalnų, dirba mokslininkų komanda. Remiantis aukščiausiais odos priežiūros priemonių kūrimo standartais, atliekami moksliniai tyrimai, randami pažangiausi sprendimai, kuriamos efektyvios ir kokybiškos kosmetikos priemonės.
Profesionalumas, kokybė, inovatyvumas ir integralumas – tai pagrindinės „Germaine de Capuccini“ vertybės, nepakitusios per daugiau kaip pusšimtį metų trunkančią veiklą.
Europoje „Germaine de Capuccini“ kosmetika priklauso geriausios profesionalios kosmetikos penketukui. Šią kosmetiką naudoja aukščiausios klasės viešbučiai, SPA ir grožio salonai  90-tyje pasaulio valstybių.

GG s True Organics ekologiska kosmetika veiduiEKOLOGISKA-KOSMETIKAGG’s True Organics ekologiška kosmetika veidui

Natūrali, veganiška kosmetika su šeivamedžio jėga!
Naujos kartos natūrali kosmetika!

Šeivamedis kadaise itin garbintas ir laikytas šventu, magiškų galių turinčiu augalu.
Šiais laikais jis plačiai naudojamas farmacijos ir medicinos pramonėje. Jo žieduose – gausu organinių rūgščių, eterinių aliejų, uogose – itin daug antioksidantų, vitamino C, karotino.

Kaip gražinimosi priemonė šeivamedis dar nėra plačiai žinomas.
GG‘s True Organics kosmetikos gamintojai savo produktuose nutarė sujungti senovės žinias apie šeivamedžio gydomąsias savybes, uogų, žiedų veikliąsias medžiagas, su naujausiais mokslo atradimais, naudojant įvairias rūgštis, vitaminus.
Taip gauta naujos kartos natūrali ir itin efektyvi kosmetika.

GG‘s True Organics:
• Be sintetinių kvapiklių ir dažiklių;
• Be mineralinių aliejų;
• Be parabenų;
• Be ftalatų, PEG;
• Be sintetinių konservantų;
• Be gyvulinės kilmės ingredientų!

GG‘s True Organics – veganiška NaTrue sertifikuota kosmetika.
GMT BEAUTY kosmetika veidui ir kunui
kosmetika profesionali internetuGMT BEAUTY profesionali kosmetika
veidui ir kunui

Ilgamete estetinės medicinos ir kosmetologijos patirtimi paremta kosmetika. Natūralios formulės sukurtos naudojant patentuotas veikliąsias medžiagas.
HADAT COSMETICS kosmetika plaukams
kosmetika profesionali internetuHADAT COSMETICS kosmetika
plaukams

HADAT Cosmetics prekės ženklas buvo įkurtas 2016 metais Izraelyje. Atlikus daugybę plaukų struktūros bei savybių tyrimų, buvo atrastas visiškai naujas būdas juos atkurti. Šis metodas buvo pagrįstas novatoriška Sea Oil Silk technologija – maitinamųjų aliejų, dumblių ekstraktų ir negyvosios jūros mineralų deriniu.
Neginčijamas HADAT Cosmetics privalumas – unikalus negyvosios jūros dumblių ir natūralių aliejų derinys, veikiantis vidinę plauko struktūra, stiprinantis ir didinantis mineralų balansą.
Nebereikia rinktis tarp natūralių ingredientų ir didelio efektyvumo, nes HADAT Cosmetics sujungia visus šiuos aspektus.

HEMP SEED
NATURALI KOSMETIKANatūrali kosmetika
kūnui ir plaukams

HEMP SEED – kūno priežiūros linija, kurios produktų sudėtyje nerasite sulfatų, dažų, parabenų ir alkoholio. Produkciją gaminanti kompanija „Eartly body“ – pristato produktus, kurie rūpinsis kūno oda ją drėkinant, kondicionuojant ir maitinant. Šios kompanijos veikla startavo kaip mažas šeimos verslas, o šiuo metu jau gali vadintis tarptautine, plačiai žinoma kompanija, kurios produktai vertinami visame pasaulyje. HEMP SEED produktai yra praturtinti kokybiškais, natūraliai išgaunamais argano, kanapių, migdolų, vynuogių, abrikosų arbatmedžio, sojų aliejais  ir alavijo, simondsijų  sviestais. Visa produkcija yra gaminama be GMO, yra 100 % veganiška ir nėra testuojama su gyvūnais (cruelty free).
HERBAMEDICUS kosmetika kunuiHERBAMEDICUS kosmetika
kūnui

Šveicariška kokybė!

HH SIMONSEN kosmetika plaukams iranga
kosmetika profesionali internetuHH SIMONSEN profesionali kosmetika
plaukams

„HH Simonsen“ aukštos kokybės formavimo priemonės, džiovintuvai, garbanotuvai, sukurti bendradarbiaujant su pirmaujančias pasaulio kirpėjais, užtikrina jūsų poreikių pateisinimą susijusį su kokybe, funkcionalumu, ilgaamžiškumu ir saugumu. Mūsų priemonės yra sukurtos pagal naujausią technologiją, kuri garantuoja maksimalią priežiūrą, apsaugą ir ilgalaikį rezultatą.
HYDROPHIL dantims
NATURALI KOSMETIKAHydrophil Natūralios priemonės dantims ir kūnui

Norėdami gyventi ekologiškiau ir tvariau neretai transformuojame savo įpročius ar mitybos planą, tačiau buitiniai reikalai lieka pamiršti. Juk daugumoje įprastų valymo priemonių yra gausu toksinių medžiagų, kurios nepasitarnauja nei mums, nei planetai. Tas pats galioja ir valymo įrankiams – kempinėms, šepetėliams, šluostėms, mat dažniausiai šie yra gaminami iš nekokybiškų ir sunkiai yrančių medžiagų.

Čia ir pasitarnauja Hydrophil prekių ženklas, propaguojantis daugkartinį naudojimą ir kuo natūralesnes medžiagas, puikiai padėsiančias pasirūpinti įvairiapuse namų švara ir asmenine higiena. Pavyzdžiui, bambukinių tarpdančių šepetėlių, kuriuos galima naudoti net iki poros savaičių, gamybos metu nenukenčia vandens šaltiniai, o citrusų kvapo NAIKED kietasis muilas indų plovimui ne tik paliks malonų kvapą išplovus indus, bet ir efektyviai pašalins nešvarumus nepakenkęs gamtai.

Indian Henna
NATURALI KOSMETIKANatūralūs plaukų ir antakių dažai

Indian Henna natūralūs augaliniai plaukų dažai be amoniako, peroksido, konservantų ir kitų cheminių priedų pasitelkia senas, jau šimtmečius branginamas chna tradicijas – šiais iš heninės lavsonijos lapelių gaminamais dažais, egiptiečiai dažė plaukus jau prieš 5000 metų. Skirtingai nuo įprastų plaukų dažų, kuriuose neretai pasitaiko stiprių cheminių medžiagų, chna plaukų dažai yra sveikesnė ir žymiai natūralesnė alternatyva.

Plaukų dažus sudarantis augalų mišinys virsta sodria pasta, nekenkia nei plaukams, nei galvos odai, ir nealergizuoja, tad tiks net ir jautrios odos savininkams. Negana to, Indian Henna produktai kompleksiškai atstato patį plauką: maitina, minkština, mažina pleiskanas ir suteikia taip trokštamo blizgesio. 100 g dažų pakuotės užteks nudažyti ilgiems, visų tipų plaukams!

Raminantis žemės kvapas ir švelnios tradicijos nėra vien tik kosmetinis pasirinkimas – tai sveikatos, gamtos ir nesenstančio grožio šventė. Atrask natūralią chna plaukų dažų magiją – tikrą grožio ir geros savijautos sinergiją.
inika kosmetikaEKOLOGISKA-KOSMETIKAINIKA
ekologiška dekoratyvinė kosmetika

veidui

Atraskite 100% natūralią, sertifikuotą organišką, veganišką, netestuota su gyvūnais dekoratyvinę kosmetiką, turinčią daugiau nei 20 aukščiausio lygio, jos organiškumą įrodančių sertifikatų.
INNOAESTHETICS profesionali kosmetika veiduikosmetika profesionali internetuINNOAESTHETICS profesionali kosmetika
veidui

Innoaesthetics kompanija įsikūrusi Ispanijoje, Barselonoje;
4 šeimos – farmacininkų kartų patirtis;
Turinti 120 metų patirtį, kurianti farmacines receptūras odos būklei pagerinti, visame pasaulyje pripažinta kompanija ir pavyzdinė estetinės medicinos ir dermokosmetikos pramonės laboratorija.
Visi produktai yra sertifikuoti GMP ir aukščiausios kokybės.
INSIGHT PROFESSIONALNATURALI KOSMETIKAINSIGHT PROFESSIONAL
profesionali natūrali kosmetika

plaukams

INSIGHT Professional – tai profesionalus, sertifikuotas plaukų priežiūros prekinis ženklas gimęs Italijoje. Unikalios priemonės, kurių sudėtyje nenaudojamos tokios žalingos medžiagos, kaip: SLS, SLES, parabenai, silikonai, dažikliai, mineraliniai aliejai, medžiagos galinčios alergizuoti. Šių produktų dėka užtikrinama sveika plaukų priežiūros rutina.
Platus INSIGHT Professional prekių asortimentas suskirstytas atskiromis linijomis, kurias sudaro plaukų šampūnai, kondicionieriai, kaukės, profesionalūs plaukų dažai, kūno priežiūros priemonės ir produktai vyrams.
Insight produktuose susijungia šiuolaikinės technologijos, protėvių išmintis bei turtingi gamtos ištekliai – tam, kad sukurti vertingas priemones plaukams ir kūnui. Šios kosmetikos formulėms naudojami natūralūs, ekologiški augaliniai ekstraktai, kurie biologiškai artimi žmogui, kad pateikti, tai kas veiksminga ir lengvai pasiekiama kiekvienam vartotojui.
Insight rūpinasi gamta! Visiems šių produktų buteliukams, indeliams gaminti pasitelktas jau naudotas, perdirbtas plastikas. Kosmetika sertifikuota “Vegan OK” ženklu, kuris byloja, kad sudėtyje nėra gyvūlinės kilmės medžiagų, o kuriant produktus nebuvo atliekami žiaurūs bandymai su gyvūnais.
INVENTIA kosmetika veiduikosmetika profesionali internetuINVENTIA
kosmetika

veidui
IT PHARMA kosmetika veiduikosmetika profesionali internetuIT PHARMA
profesionali kosmetika

veidui

Įmonės tikslas yra teikti aukščiausio lygio ir kokybės kosmetikos ir medicinos sprendimus, visada naudojant patikrintus produktus, turinčius tvirtą ir griežtą mokslinę bei medicininę bazę.
Jardin d'Apothicaire
EKOLOGISKA-KOSMETIKAJardin d’Apothicaire ekologiška
kosmetika
plaukams

Prancūziškas prekės ženklas „Jardin d’Apothicaire“ įkurtas 2018 m. – tai sertifikuotų ekologiškų higienos ir grožio priemonių asortimentas, kurio formulės praturtintos įvairių augalų ekstraktais, pasižyminčiais laiko pripažintomis savybėmis.
Kadangi geriausia randama gamtoje, „Jardin d’Apothicaire“ savo gaminiuose naudoja apie 99% ingredientų natūralios kilmės. Siekdami tausoti aplinką ir jūsų sveikatą, visi „Jardin d’Apothicaire“ gaminiai atitinka COSMOS standartus, kurie apima visus kosmetikos gaminių gamybos, tiekimo, rinkodaros ir kontrolės aspektus. Taigi viso gamybos proceso metu atsižvelgiama į sudedamųjų dalių kilmę ir perdirbimą, galutinio produkto sudėtį, gamybą, sandėliavimą ir aplinkos apsaugos reikalavimus. Svarbi ir pakuotė – visi skaidrūs buteliai yra pagaminti iš perdirbto plastiko.
Kadangi gerbti aplinką reiškia gerbti gyvūnus, „Jardin d’Apothicaire“ remia už gyvūnų teises kovojančią tarptautnę organizaciją PETA. Dauguma „Jardin d’Apothicaire“ produktų yra veganiški.
JASON naturali kosmetikaNATURALI KOSMETIKAJASON
natūrali kosmetika

kūnui ir plaukams, vaikams

Jāsön – 1959 metais Kalifornijoje įkurta įmonė, gaminanti natūralią kosmetiką ir burnos higienos produktus bei siekianti sušvelninti vis sparčiau augančią grožio industriją inkorporuojant natūralius ingredientus ir kurti saugesnes ir tvaresnes alternatyvas grožio ir higienos puoselėjimui. Šis prekių ženklas itin vertina gamtos resursų atkuriamąją galią, ką byloja ir pavadinimas, kuris, išvertus iš graikų kalbos, reiškią „gydytojas“.

Jāsön natūrali kosmetika pasižymi tokiais įdomiais ir naudingais ingredientais kaip alavijai, rudadumbliai, biotinas, simondsijų aliejus, arbatmedis ir t. t. Šių natūralių ingredientų galia padeda tvariai ir ekologiškai pasirūpinti savo grožiu ir estetika, o dantų pastą be fluoro galės išbandyti ir patys mažiausieji!
JOHN MASTERS ORGANICS ekologiska kometikaEKOLOGISKA-KOSMETIKAJOHN MASTERS ORGANICS
ekologiška kometika

plaukams

1994 m. Johnas Mastersas, tuo metu vienas pagrindinių Niujorko garsenybių plaukų stilistų, turėjo paprastą, bet radikalią idėją. Jis tikėjo, kad gamta yra geriausias tikro grožio šaltinis ir kad profesionalios plaukų priežiūros priemonės taip pat gali būti gaminamos iš natūralių medžiagų. Pirmuosius produktus jis sukūrė eksperimentuodamas savo namų virtuvėje.
Šiandien „John Masters Organics“ produktų asortimente – daugiau nei 30 unikalių natūralių kosmetikos priemonių, kurios yra saugios, prabangios ir ne ką mažiau efektyvios!
Visų „John Masters Organics“ produktų sudėtyje yra net 70-100% ekologiškų ingredientų, tokių kaip: rožių vanduo, medus, rozmarinų, levandų aliejai. Sudėtyje nėra natrio laurilsulfato, parabenų, genetiškai modifikuotų medžiagų, dirbtinių kvapiųjų medžiagų, dažiklių, sintetinių konservantų ir kitų potencialiai kenksmingų medžiagų. Dėl nepriekaištingos kokybės ši kosmetika vertinama visame pasaulyje.

K18 kosmetika plaukamsK18
Kosmetika

plaukams

K18 atnaujina plaukus iš vidaus, atkurdamas nutrūkusias polipeptidų (keratino) grandines, atsakingas už plaukų stiprumą ir elastingumą.
KEENWELL kosmetika veiduiKEENWELL kosmetika
veidui

Nuo kompanijos įkūrimo 1975m. Barselonoje, KEENWELL kompanija lyderiauja kaip vienas inovatyviausių prekinių ženklų kosmetikos rinkoje. Šiandien KEENWELL produktai yra žinomi daugumoje SPA ir estetikos centrų daugiau nei 60 pasaulio šalių.
KEUNE kosmetika plaukams
KEUNE
profesionali kosmetika
plaukams

KEUNE profesionali kosmetika – tai kokybė, elegancija, kūrybiškumas. Keune plaukų priežiūros priemones galima rasti daugiau nei 70-ies šalių grožio salonų vitrinose, o po beveik šimtmetį trukusių ieškojimų, patirties, atradimų ir šilto bendravimo KEUNE Jums gali pasiūlyti išskirtinę kokybę ir puikų bei ilgai išliekantį rezultatą.
KHADI naturali kosmetika plaukamsNATURALI KOSMETIKAKHADI
natūrali kosmetika
plaukams
L Essence des Notes kvepalaiNATURALI KOSMETIKAL’Essence des Notes natūralūs kvepalaiLA SULTANE DE SABA
NATURALI KOSMETIKALA SULTANE DE SABA
natūrali kosmetika

veidui ir kūnui

La Sultane de Saba skaitoma kaip kelionių knyga, kurioje kūrybiškumas rimuojasi su atradimais…
Įsivaizduojamas pasaulis, primenantis nuostabų pabėgimą, tradicijos, originali kūryba ir nuolatinės naujovės, prabangus ir autentiškas prekės ženklas, tikros pojūčių kelionės… Tik iš prancūziškos gamybos kiekvienas naujas kūrinys atskleidžia retą emocijų mišinį.
La Sultane de Saba kosmetikos koncepcija paremta senoviniais ir brangiais rytietiškų moterų grožio ritualais, kurie iš kartos į kartą perduodami iš motinos dukrai.
Autentiški, originalūs kūno bei veido procedūroms skirti produktai, turintys užburantį kvapų bei spalvų gamas. La Sultane de Saba tikslas yra paskatinti jus svajoti, leisti keliauti, atrandant tolimus horizontus, keliaujant į žemes, saulę, kur kūnas ir dvasia grįžta į pačią atsipalaidavimo ir gerovės esmę.
Įkvėptas ne tik mistiškų Rytų, bet ir Azijos bei kitų šalių grožio ritualų, La Sultane de Saba siūlo keletą gaminių asortimentų, kurių kiekvienas pagrįstas unikalia ir magiška autentika.
LAKSHMI naturali kosmetika
NATURALI KOSMETIKALAKSHMI
natūrali kosmetika

veidui ir kūnui

Lakshmi kosmetika yra 100% natūrali
Motina Gamta augalus apdovanojo ypatingomis savybėmis, o dabar su meile ir džiaugsmu siūlo mums tai kaip dovaną, kad įnešti į mūsų gyvenimą ypatingą sveikatą, grožį, džiaugsmą ir harmoniją.
Žmogaus išvaizda dažnai atspindi vidinį jo grožį
Vidinė sveikata, gera savijauta, džiaugsmas ir pusiausvyra, problemos, ligos, nuovargis ir kančia – viskas atsispindi veide.
Sekdama tradicine Ajurvedos išmintimi, aromaterapijos ir kitomis natūraliomis gydymo sistemomis, LAKSHMI siūlo metodus, patarimus ir produktus, kurie padeda sukurti vientisą fizinę ir dvasinę pusiausvyrą, išsprendžiant problemos priežastį, o ne pasekmę. LAKSHMI procedūros dėka oda tampa ir išlieka spindinti, šilkinė ir sveika.
Ajurveda – Mokslas Gyventi
Senovės indų vedos išmanė pagrindinių gamtos dėsnių poveikį žmogaus fiziologijai. Šios žinios buvo pritaikytos praktikoje tam, kad išsaugoti bei susigrąžinti sveikatą ir gerą savijautą. Pagal kūno sandarą ir būdą, Ajurveda visą kūriniją skirsto į tris, došomis vadinamus, tipus – Vata, Pitta, Kapha ir jų kombinacijas.
LAKSHMI procedūros, produktai, metodai ir patarimai sprendžia ne tik išorines odos problemas. LAKSHMI gilinasi į problemų priežastis ir stengiasi sukurti vidinį balansą. Įdiegdama pažangiausias kosmetologijos žinias ir naudodama tik natūralius, organinius komponentus ir eterinius aliejus, LAKSHMI dovanoja grožį  bei prabangą visiems trims odos tipams – Vata, Pitta ir Kapha.
Le Petit OlivierNATURALI KOSMETIKALe Petit Olivier
natūrali kosmetika
kūnui
Les Senteurs Gourmandes naturalus kvepalaiNATURALI KOSMETIKALes Senteurs Gourmandes natūralūs kvepalai
LIERAC kosmetika veidui
kosmetika profesionali internetuLIERAC profesionali kosmetika
veidui

Lierac siūlo ypač platų dermatologinės kosmetikos asortimentą. Veido ir kūno odos priežiūros priemonės yra gaminamos iš natūralių ingredientų pasitelkiant pažangiausias technologijas ir mokslą. Lierac kosmetika skirta įvairių odos problemų profilaktikai bei odos būklės gerinimui, o jų efektingumas gali atstoti estetinės medicinos procedūras. Produktai pasižymi lengva tekstūra ir maloniais aromatais.
Lierac prekės ženklas gamina efektyvius veido ir paakių kremus ypatingą dėmesį skirdamas produktams nuo raukšlių. Vienas iš jų – Premium veido serumas kovojantis su nuovargio požymiais ir odos ląstelių senėjimu. Gamintojas išsiskiria iš kitų dėl įvairialypių priemonių gausos – jis turi sprendimą tiek dažnoms, tiek rečiau pasitaikančioms odos problemoms šalinti. Rosilogie produktų linija mažina veido odos raudonumą, o itin populiarus Body Slim kūno kontūravimo koncentratas kovoja su celiulitu ir stangrina odą.
Daugiau nei 40 metų gyvuojančio prancūzų prekės ženklo pirmoji sukurta kosmetikos priemonė buvo pagaminta tik iš natūralių augalų ekstraktų. Iki dabar Lierac tikslas yra gamybos procesuose išlaikyti balansą tarp gamtos ir mokslo pasitelkiant augalų ekstraktus, pažangias technologijas ir dermatologijos žinias.
LORD & BERRY kosmetikakosmetika profesionali internetuLORD & BERRY
profesionali dekoratyvinė kosmetika
LUVOS naturali kosmetika is molio
NATURALI KOSMETIKALUVOS
natūrali kosmetika
veidui

„Luvos Heilerde“ – natūrali kosmetika su natūraliu gydomuoju moliu ir medicininės paskirties produktai: geriamo molio kapsulės ir milteliai bei išorinėms procedūroms. „Heilerde“ vokiškai, reiškia „gydomoji žemė“. Unikalios sudėties Luvos® molis, turtingas natūraliais mineralais ir mikroelementais, liaudies medicinoje įvairiapusiškai naudojamas jau daugiau kaip 100 metų.
   ► KOSMETIKA – unikali mineralų ir mikroelementų iš molio bei rinktinių, odą tausojančių natūralių augalinių medžiagų kompozicija. Natūrali kosmetika, sertifikuota BDIH. Tinka veganams, nebandyta su gyvūnais. Kūnui, veidui ir plaukams. Dvi naujos medicininės paskirties priemonės, sukurtos specialiai labai sausai, jautriai, sudirgusiai, pleiskanojančiai, neurodermito ir atopinio dermatito pažeistai odai: prausiklis ir kremas.
   ► GERIAMAS MOLIS – medicininės paskirties Luvos®molis skatina žarnyno valymą: suriša cholesterolį, riebalus bei kenksmingas medžiagas, gautas su maistu, ir jas pašalina. Tinka vartoti siekiantiems sumažinti cholesterolio kiekį, detoksikacijai, esant padidėjusiam skrandžio rūgštingumui (nuo rėmens), vidurių pūtimui, sunkumui žarnyne.
MADARA naturali kosmetikaNATURALI KOSMETIKAMADARA
natūrali kosmetika

veidui ir kūnui

MÁDARA yra natūralios kosmetikos prekės ženklas, gimęs 2006 metais mūsų kaimyninėje valstybėje – Latvijoje. Įmonę įkūrė keturios moterys iš Latvijos, kurios nerado sau tinkančios kosmetikos, todėl nusprendė sukurti ją pačios. MÁDARA kosmetika šiuo metu parduodama 25 pasaulio šalyse.
MÁDARA tiki, kad viską, kas sukurta sintetiniu būdu, taip pat gali būti pagaminta ir iš natūralių ingredientų, o jei ne, vadinasi tai nėra tinkama žmogui. Po savo ženklu slepianti išskirtinai natūralią ir ekologišką kosmetiką, MÁDARA kosmetika gaminama atsižvelgiant į aukščiausios kokybės standartus. Vienas iš išskirtinumų – gaminama be glitimo, todėl įtiks net ir patiems išrankiausiems. MÁDARA yra tarsi natūralios kosmetikos pionierė, nes jos kuriami natūralūs produktai yra ne tik saugūs, bet jų efektyvumas yra ir moksliškai įrodytas – kokybę patvirtina suteiktas sertifikatas pagal tarptautinį ECOCERT COSMOS NATURAL standartą.
MAKE UP FOR EVERkosmetika profesionali internetuMAKE UP FOR EVER
profesionali dekoratyvinė
kosmetika


MAKE UP FOR EVER KOSMETIKA

„MAKE UP FOR EVER“ – tai vizažistų kolektyvas, kuriantis aukštos kokybės produktus ir paslaugas. Savo meniškumu mes įkvepiame ir suteikiame žmonėms galimybę atskleisti savo asmeninį ir vidinį grožį.
MARTINA GEBHARDT biodinamine kosmetika
NATURALI KOSMETIKAMARTINA GEBHARDT biodinaminė natūrali kosmetika
veidui

Martina Gebhardt“ yra pirmoji pasaulyje 100% sertifikuota biodinaminė kosmetika. Tai aukščiausios kokybės vokiška kosmetika.
Martina Gebhardt vadovaujasi šiuo filosofiniu supratimu, kad mažiau yra daugiau. Į produktus dedami tik tie ingredientai, kurie yra būtini ir papildo vienas kitą, sukuriant ypatingą magišką esenciją, kuri yra daugiau nei jos ingredientų suma.
Nė viename „Martina Gebhardt“ kosmetikos gaminyje nėra konservantų, tenzidų, sintetinių ir natūralių žaliavų, parafino, sintetinių dažiklių, dažiklių ir kitų medžiagų. Produktai nebandyti savo gyvūnuose.
MASMI naturaliNATURALI KOSMETIKAMASMI
Natūralios
higienos priemonės moterims

Masmi medvilniniai higieniniai įklotai ir tamponai moterims – natūralūs, kvėpuojantys, hipoalerginiai, gamtoje suyrantys, pagaminti iš 100 % sertifikuotos ekologiškos hipoalerginės medvilnės, kuri maksimaliai sumažina alergijų ir suerzinimo riziką. Daugelis ginekologų ir akušerių rekomenduoja naudoti natūralios medvilnės intymios higienos produktus, kokių ir rasite šio prekės ženklo asortimente.

Masmi produktai ne tik tinka jautrios odos savininkėms ir yra patvirtinti laboratorijų, bet ir yra tvarūs bei ekologiški. Šis prekės ženklas yra socialiai atsakingas – skatina tvarų ir ekologišką gyvenimo būdą, užtikrinantį darbuotojų teises visoje gamybos grandinėje ir padedantį nepasiturintiems.

Pažangus Masmi gamybos procesas ir pluošto apdorojimo žinios leido sukurti originalią technologiją ir platų gaminių asortimentą, atitinkantį visus moterų poreikius. Atrask tokius modernius ir tvarius moterų higienos produktus kaip kasdieniai ekologiški medvilniniai įklotai, intymios higienos prausikliai, paketai nakčiai, įvairių dydžių menstruacinės kelnaitės, daugkartinis tamponų aplikatorius bei daugelį kitų.
MAYSTAR kosmetika veidui
kosmetika profesionali internetuMAYSTAR
profesionali kosmetika
veidui

„Maystar“ buvo įkurta 1984 m., Ispanijoje,  kuomet dinamiškas, jaunas verslininkas Jesúsas Bonanas Solé savo garaže pradėjo gaminti plaukų šalinimo vaškus ir kosmetikos gaminius. Idėja buvo paprasta ir kartu labai ambicinga: siekė aprūpinti grožio salonus aukščiausios kokybės produktais. Taigi prasidėjo „Maystar“ istorija. 1991 m., Bendrovė žengė pirmąjį didelį žingsnį sukurdama ir patentuodama novatoriška depiliacijos sistemą.
Šiandien Maystar yra Ispanijos kompanija, grožio industrija, turinti sutelktą tyrimų ir plėtros laboratoriją, vykdanti nuolatinį mokymą taikant protokolus, turinti efektyvius gamybos ir logistikos pajėgumus bei tvirtą komercinį tinklą. Tai garantuoja įmonės, lyderės užimamą poziciją grožio sektoriuje.
„Maystar Cosmética“ produktai yra pagaminti iš geriausių veikliųjų medžiagų, kurios padeda kovoti su priešlaikinio senėjimo požymiais, streso padariniais, siekiant išlaikyti jaunatvišką išvaizdą. „Maystar I + D + i“ laboratorijose yra aukščiausio lygio įrenginiai ir laboratorijos padaliniai.
MD CEUTICALS kosmetikakosmetika profesionali internetuMD:CEUTICALS profesionali kosmetika
veidui
MICROCELL
MICROCELL
profesionali kosmetika

nagams ir rankoms
MKS ecoMKS eco
kosmetika

kūnui ir plaukams

MKS eco – tai plaukus puoselėjanti produktų linija, kuri rūpinasi plaukais ir aplinka. Visi produktai yra pagaminti iš aukštos kokybės, etiškų, natūralių ingredientų, tokių kaip argano aliejus ir kanapių sėklų aliejus, kurie intensyviai drėkina plaukus ir suteikia sveikai atrodančios išvaizdos. Gamintojas naudoja tik perdirbamas pakuotes ir žaliavas iš vietinių ekologinių ūkių, kurie prisideda prie vietinės bendruomenės augimo.
MOOD kosmetika plaukamskosmetika profesionali internetuMOOD
kosmetika

plaukams
NAJEL kosmetikaNATURALI KOSMETIKANAJEL
natūrali kosmetika

veidui

Natur Hurtig naturali kosmetikaNATURALI KOSMETIKANatur Hurtig
produktai
Naturtint Phergal kosmetikaNATURALI KOSMETIKANaturtint Phergal kosmetika
plaukams, plaukų dažai be amoniako

NATURTINT® – natūraliai gražių plaukų priežiūros sistema. Maksimaliai tausojantys ilgalaikiai plaukų dažai be amoniako su ekologiškais augaliniais ingredientais.
Manome, kad geresnių ilgalaikių tausojančių plaukų dažų tiesiog nėra!
Gražūs plaukai taip puošia moterį! Tačiau gražiai atrodo tik sveiki plaukai. Įprastiniai ilgalaikiai plaukų dažai turi itin aršių medžiagų, kurios gadina plaukus. Deja, po kurio laiko net ir gražiausi plaukai praranda blizgesį ir išsausėja.
O.D.A.
kosmetika profesionali internetuO.D.A.
profesionali lietuviška kosmetika

veidui ir kūnui
ODYLIQUE kosmetikaEKOLOGISKA-KOSMETIKAODYLIQUE
ekologiška kosmetika

veidui ir kūnui, plaukams

„Odylique“ – aukščiausios klasės rankų darbo kosmetika jautriai odai. Virš 50 apdovanojimų nuo 2003 metų, 30 metų patirtis ir griežčiausias Europoje „Soil Association“ ekologiškumo sertifikatas. Jei Jums aktualu, kad kosmetikoje nebūtų jokių potencialių dirgiklių, rinkitės „Odylique“.
Soil association logo gamintŠios kosmetikos iš Anglijos kūrėjos Margaret Weeds šeima kentėjo nuo odos problemų. Turintys probleminę odą supranta, ką tai reiškia. Nuo pat pradžių „Odylique“ kosmetika buvo kurta tokią odą turintiems žmonėms, naudojant kuo mažiau ir kuo švaresnius ingredientus. Pagaminti efektyvią kosmetiką su mažu kiekiu sudėtinių dalių yra tikras menas. Ši kosmetika puikiai tinka ne tik jautriai ir probleminei odai (aknė, odos paraudimas, niežėjimas, egzema, psoriazė, dermatitas ir kt.). „Odylique“ savo srities lyderis – pirmojo pasaulyje „Soil Association“ sertifikuoto ekologiško šampūno bei pirmosios sertifikuotos (ir „Fairtrade“ – sąžininga prekyba) dekoratyvinės kosmetikos gamintojas.
Ölmühle Solling kosmetikaNATURALI KOSMETIKAÖlmühle Solling natūraliūs produktai, aliejai
ORO DI SPELLO kosmetikaNATURALI KOSMETIKAORO DI SPELLO natūrali kosmetika
veidui ir kūnui

ORO DI SPELLO – natūrali aukščiausios kokybės kosmetika su alyvuogių aliejumi, sukurta 1989 metais, veiksmingai ir maloniai odos priežiūrai.
ORO DI SPELLO produktų sudėtyje dominuoja natūralūs augaliniai aliejai ir ekstraktai iš ekologiškų ūkių, kuriuose žaliava auginama laikantis griežtų ekologinio ūkininkavimo standartų, naudojant tik natūralias trąšas ir priemones, nenaudojant pesticidų ar herbicidų, laikantis tvaraus žemės ūkio principų.
PEDIBAEHR kosmetika kojomsPEDIBAEHR
kosmetika

kojoms
PHYTO kosmetika plaukams
kosmetika profesionali internetuPHYTO
Profesionali kosmetika
plaukams
PURE ELEMENTS naturali kosmetikaNATURALI KOSMETIKAPURE ELEMENTS natūrali kosmetika
veidui

Natūralios kosmetikos linija „CHI“ savyje sujungia ilgametes vakarietiškas kosmetikos gamybos tradicijas su Rytų filosofija bei išmintimi.
Aukštos kokybės vakarų kosmetika garsėja fito hormonais, baltojo jostro (frangipani), pomidorų ekstraktais, mango sviestu, argano, jojobos (simondsijų), avokadų ir migdolų aliejais. Rytietišką filosofiją įkūnija tarpusavyje pagal Feng Shui principus suderinti eteriniai aliejai, papildyti saulės energijos pakrautais kvarco kristalais.

RATED GREEN kosmetikaNATURALI KOSMETIKARATED GREEN natūrali kosmetika plaukams

Rated Green daugiau nei 15 metų specializuojasi plaukų priežiūros srityje Azijoje, todėl laikas pradėti rūpintis ir jūsų plaukais. Kaip aukščiausios kokybės natūralios plaukų priežiūros prekės ženklas, jie išsaugo turtingas natūralių ingredientų maistines medžiagas, kad palepintų plaukus nuo šaknų iki galiukų.
RAYDAN kvepalai
RAYDAN kvepalai


kosmetika profesionali internetuREFERENCE
vaškas depiliacijai
SANTE naturali kosmetika
NATURALI KOSMETIKASANTE
Natūrali kosmetika

veidui, kūnui, plaukams

SANTE – tai Vokietijoje daugiau nei 10 metų gaminama natūrali kosmetika, sertifikuota griežtais „BDIH“, „Natrue“ natūralios kosmetikos sertifikatais. Gamybai naudojami tik kruopščiai atrinkti, veiksmingumu pasižymintys ekologiški ir natūralūs augaliniai ingredientai.
Visi produktai gaminami laikantis griežtų kokybės kriterijų, siekiant, kad visos priemonės tiktų ir turintiems jautrią ar alergišką odą, tad gamyboje vengiama bet kokių alergenų, naudojamos tik grynos ir odos puikiai toleruojamos žaliavos. Produktų sudėtyje nėra jokių sveikatai kenksmingų priedų. Visi produktai yra dermotologiškai patikrinti.
SANTE produktai pasižymi puikiomis savybėmis ir plačiam vartotojų ratui prieinama kaina.

SELECTIVE PROFESSIONAL kosmetika plaukamskosmetika profesionali internetuSELECTIVE PROFESSIONAL profesionali kosmetika plaukams

SESDERMA kosmetika
kosmetika profesionali internetuSESDERMA
profesionali kosmetika

veidui

Daugiau nei per 30 metų patirtį sukaupusi kompanija yra nanotechnologijų pradininkė. Tai technologija, kurios dėka veikliosios medžiagos  patenka į giliausius odos sluoksnius ir tokiu būdu pasiekiami efektyvūs rezultatai.

Shoyeido
NATURALI KOSMETIKANatūralūs japoniški
smilkalai

„Shoyeido“ – natūralūs japoniški smilkalai, kurių gamintojas užsiima šiuo menu jau virš 300 metų. Japoniški smilkalai skiriasi nuo indiškų savo sudėtimi, kvapais ir kitomis savybėmis.
SODASAN naturalios priemonesSODASAN
NATURALI KOSMETIKAnatūralios valymosi priemonės

Sodasan – tai daugiau nei 30 metų veikianti Vokietijos įmonė, savo klientams visame pasaulyje siūlanti natūralios sudėties priemones namų švarai ir gaivai. Kiekvienas savo planeta besirūpinantis žmogus neabejotinai žino, kokį taršos pėdsaką kasdien paliekame po savęs.

SOLIDEA
SOLIDEA
kompresinės
pėdkelnės


SOLLING
NATURALI KOSMETIKANatūralūs aliejai

odai

„SOLLING Naturkosmetik“ – ypatingai aukštos kokybės, didelės įvairovės ekologiški šalto spaudimo (nerafinuoti) kosmetiniai aliejai. Šviežiai surinktos aliejinių augalų sėklos ir riešutai iš vietinių ir užjūrio ekologinių ūkių šalto spaudimo būdu perdirbami į vertingus, natūralius augalinius aliejus. Taip išlieka visos natūralios antrinės augalinės medžiagos.
Nuo 1996 metų „SOLLING Naturkosmetik“ dirba vadovaudamasi Naturland asociacijos standartais, kurie daugeliu atveju yra griežtesni, nei to reikalauja ES teisė. Naturland standartai buvo sukurti ir pradėjo veikti gerokai anksčiau, nei buvo priimtos ES direktyvos dėl ekologiško ūkininkavimo.


STYX naturali kosmetikaNATURALI KOSMETIKASTYX
natūrali kosmetika

veidui, kūnui, plaukams

Aukštos kokybės natūrali austriška kosmetika. Visi produktai pagaminti iš aukščiausios rūšies natūralių ingredientų, sudėtyje nenaudojami cheminiai konservantai. Tai laiko patikrinti ir kelių kartų išmėginti, nuolatos tobulinami receptai, perduodami i jūsų rankas kaip vertinga šeimos relikvija. Siekiant išsaugoti aukštą kokybė ir natūralių komponentų vertingąsias mineralines medžiagas, vitaminus ir eterinių aliejų kvapus, jie tirpdomi vakuuminiu būdu. Kosmetika yra saugi ir dermatologiškai patikrinta.
“STYX Naturcosmetic” tikslas – harmonizuoti kūną, sielą ir dvasią bei paryškinti kūno grožį, naudojant gamtos turtus.
T-LAB Professional
EKOLOGISKA-KOSMETIKAT-LAB Professional
profesionali ekologiška kosmetika

plaukams

T-LAB Professional Akademija buvo sukurta 1994 m. Nuo to laiko daugelis kirpėjų iš viso pasaulio baigė Akademiją ir tapo T-LAB Professional prekės ženklo ambasadoriais.
Visos T-LAB Professional produktų kolekcijos idealiai suderina Organiškus, prabangius ir profesionalius metodus, dėka Unikalaus Natūralaus Komplekso (UNC), prabangios pakuotės medžiagų ir akademinio išsilavinimo, kurie padėjo visą tai sukurti.
TEOXANE kosmetika veiduiTEOXANE
profesionali kosmetika
veidui

THERME kosmetika kunui
THERME
SPA kosmetika

kūnui

Töpfer kosmetika vaikams
NATURALI KOSMETIKATöpfer
natrali kosmetika
vaikams

100 metų patirtis! Vokietijos įmonė „Töpfer“ kūdikių maistą gamina jau daugiau nei 100 metų – įmonė įkurta 1911 m. Nuo 1989 m. gamina ekologišką ES sertifikuotą maistą kūdikiams. Kompanija turi savo laboratoriją ir, kurdama savo produkcijos receptus, bendradarbiauja su mokslo bei medicinos įstaigomis. Didžiulė patirtis ir naujausios gamybos bei tyrimų technologijos daro kompaniją europiniu savo srities lyderiu.
Pietų Vokietijoje, šalia Alpių kalnų, prie Šveicarijos sienos yra viena švariausių vietų Europoje. 1926 metais „Töpfer“ perkėlė čia savo gamyklą, kad galėtų naudoti ypač švarius aplinkinių ūkių grūdus, daržoves ir karvių pieną. Šiuo metu „Töpfer“ naudoja ekologišką aplinkinių ūkių produkciją ir išimtinai tik Alpių priekalnėse besiganančių karvių pieną!
TRISKELLkosmetika profesionali internetuTRISKELL
kosmetika

plaukams

Triskell plaukų priežiūros priemonės, unikali botanical treatment linija, atkeliavo iš Italijos tam, kad galvos oda ir plaukai taptų stipresni, sveikesni ir ryškesni. Ši linija sukurta iš begalinės meiles gamtai ir ypatinga tuo, kad turi 12 išskirtinių ekstraktų, skirtu plaukų bei galvos priežiūrai. Visos priemonės yra be sulfatų, dažiklių, lanolino, ftalatų ir alergenų.
VISCODERM kosmetikakosmetika profesionali internetuVISCODERM
kosmetika

veidui
WELEDANATURALI KOSMETIKAWELEDA
natūrali kosmetika
veidui ir kūnui

„Weleda“ įkūrė žmonės, kurie troško geresnės ateities ir ieškojo naujų krypčių. Gydytoja Ita Wegman ir filosofas, mokslininkas Rudolfas Steineris pripažino, kad gamta stipriai susijusi su žmogaus kūnu, protu ir dvasia. Jie ėmėsi gaminti vaistus ir kūno priežiūros produktus, naudodami natūralias sudedamąsias medžiagas. Ryšį tarp žmonių bei gamtos galima išvysti ir pajusti iš mūsų produktų, kuriuos kuriame jūsų sveikatai ir grožiui, taip pat iš to, kaip mes dirbame.
Yes Pure lubrikantaiNATURALI KOSMETIKAYes Pure
natūralūs lubrikantai


„YES“ – tai pirmieji pasaulyje sertifikuoti ekologiški intymios higienos lubrikantai!
„YES“ įmonę 2003 metais įkūrė ilgametės draugės. Po ilgų metų darbo farmacijos srityje moterys suprato, kad rinka siūlo tik sintetinius lubrikantus, be jokios natūralios alternatyvos. Po ilgų tyrinėjimų, jos išsikėlė sau tikslą – sukurti saugias, natūralias, inovatyvias intymios higienos priemones, kurios neturėtų šalutinio poveikio organizmui. Bandymai ir produktų kūrimas truko tris su puse metų – 2006 metais į rinką buvo išleisti pirmieji natūralūs ir sertifikuoti lubrikantai pasaulyje.
YUNSEY
YUNSEY
kosmetika

plaukams