Akcija!

SOLIDEA Arm Care Ccl 2 kompresinė rankovė itin tinkama po pečių juostos traumų, S, M, L, XL, 2 spalvos

57,20 

SOLIDEA Arm Care Ccl 2 kompresinė rankovė itin tinkama po pečių juostos traumų

Gamintojas: Solidea

Kilmės šalis: Italija

Aprašymas

SOLIDEA Arm Care Ccl 2 kompresinė rankovė itin tinkama po pečių juostos traumų

SOLIDEA Arm Care Ccl.2 antros terapinės klasės besiūlė paskirstytos 23/32 mmHg kompresijos rankovė. 0444B8

  • Besiūlė paskirstytos 23/32 mmHg kompresijos antros terapinės klasės kompresinė rankovė su prilaikančia dalimi.
  • Rankovė rekomenduojama esant rankų limfedemai po tramų ar krūties operacijų, taip pat esant rankų venų trombozei.
  • Sudaryta iš dviejų dalių, tačiau tik ilgoji, siekianti riešą, yra kompresinė. Nugarinė dalis bei kita, trumesnioji rankovė skirtos tik prilaikymui, papildomam stabilumui bei patogumui.
  • Pagaminta naudojant bakteriostatines gijas su sidabro jonais, kurie neleidžia daugintis bakterijoms, neutralizuoja nemalonius kvapus, todėl oda kvėpuoja, palaikomas natūralus biologinis jos balansas.
  • Spalvos: Natur (kūno), Nero (juoda), Camel (šiltai šviesi kūno)
  • Dydžiai: S, M, L, XLPrieš renkantis šį modelį abra jeigu nerandate savo norimo dydžio ir spalvos labai rekomenduojame pasikonsultuoti su mūsų specialistais telefonu +370 686 17010 arba el. paštu info@tylaris.lt Prekė Jums gali būti užsakoma individualiai iš gamintojo ir pristatoma per 3-4 savaites.

Svarbiausi dalykai, į kuriuos būtina atsižvelgti renkantis kompresines kojines yra kompresija, modelis ir dydis.

Kompresija (suspaudimas) matuojama mmHG ir nurodoma prie kiekvieno gaminio. Tai visada yra du skaičiai (pvz. 15/18 mmHg) – didesnis rodo kompresiją gaminio apačioje, o mažesnis – gaminio viršuje. Tokia paskirstyta, tolygiai silpnėjanti kompresija užtikrina sklandžią kojų venų kraujotaką, padeda pumpuoti kraują iš apačios į viršų. Pagal Europos sąjungos standartus UNI ENV 12718 priklausomai nuo kompresijos stiprumo gaminiai skirstomi į klases. Žemiau šiame straipsnyje rasite lentelę, pagal kurią galėsite įsivertinti kokia kompresija jums pakankama. Beje, kompresines kojines iki 18/21 mmHg (140 den) rekomenduojama nešioti profilaktiškai, net ir neturint venų problemų. Tai itin svarbu ilgai stovimą ar sėdimą darbą dirbantiems bei daug keliaujantiems žmonėms, nes jiems dažniausiai vystosi kojų venų nepakankamumas.

SOLIDEA Arm Care Ccl 2 kompresinė rankovė itin tinkama po pečių juostos traumų

Brand

SOLIDEA

SOLIDEA