Akcija!

MARTINA GEBHARDT Happy Aging Biodinaminis valomasis pienelis, 150ml

Original price was: 25,95 €.Current price is: 24,79 €.

MARTINA GEBHARDT Happy Aging Biodinaminis valomasis pienelis

Gamintojas: Martina Gebhardt
Kilmės šalis: Vokietija

Aprašymas

MARTINA GEBHARDT Happy Aging Biodinaminis valomasis pienelis

„Martina Gebhardt“ biodinaminis (sertifikuotas demeter) valomasis pienelis „Happy Aging“ – švelnus, nesausina odos, maitina ir apsaugo. Sukurtas reikliai ir brandžiai odai (virš 40 metų). „Happy Aging“ linijos produktai taip pat tinka ir mėgstantiems ilgiau būti saulėje bei sukietėjusiai odai nepriklausomai nuo amžiaus. Tinka veganams. Patogi pakuotė su dozatoriumi.

Šis valomasis pienelis yra be putojimą sukeliančių medžiagų. Galima naudoti kaip makiažo valiklį ar net kūno losjoną.

„Happy Aging“ – leiskite brandos grožiui atsiskleisti! „Anti-aging“? Ne – „Happy Aging“! Kiekviename iš mūsų glūdi atsinaujinimo jėga. Ją galime panaudoti, kai išmokstame priimti save tokius, kokie esame. „Anti“ reiškia priešinimąsi. Priešinimąsi sau ir savo atsinaujinimo jėgoms. „Anti“ sendina!

Su ypatinga spagirine gauruotosios unkarijos (vilkakoros arba „katės nagų“) ekstrakto esencija. Šis augalas, žinomas kaip vienas stipriausių gamtoje randamų imunitetą atstatančių ir saugančių augalų.

Nei viename iš „Martina Gebhardt“ kosmetikos produktų nėra konservantų, tenzidų, sintetinių bei natūralioms tapačių žaliavų, parafino, dirbtinių kvapiklių, dažiklių ar kitokių odai nenaudingų medžiagų. Produktai nebandyti su gyvūnais.

Naudojimas: ryte nuprauskite odą šiuo valomuoju pieneliu ir vandeniu arba nuvalykite valomuoju pieneliu su vata. Tada toniku sudrėkintą odą patepkite „Martina Gebhardt“ kremu, lengvu kremu ar jų mišiniu. Vakare Jums pakaks vien šio riebalus atstatančio pienelio. Jis leis per naktį odai valytis ir atgauti natūralų balansą.

Opalinio stiklo buteliuke su dozatoriumi – patogu naudoti. Opalinis stiklas padeda išlaikyti produktus ilgiau šviežius, nes nepraleidžia šviesos, apsaugo nuo didelių temperatūros svyravimų.

MARTINA GEBHARDT Happy Aging Biodinaminis valomasis pienelis

Brand

MARTINA GEBHARDT

MARTINA GEBHARDT

Jums taip pat gali patikti…

  • MARTINA GEBHARDT Biodinaminis kremas veidui Happy Aging

    MARTINA GEBHARDT Biodinaminis kremas veidui Happy Aging, 50ml

    Akcija!
    Original price was: 30,95 €.Current price is: 28,99 €. Į krepšelį