Akcija!

MARTINA GEBHARDT Happy Aging Biodinaminis lengvas drėkinantis kremas, brandžiai odai, 100ml

Original price was: 29,99 €.Current price is: 26,00 €.

MARTINA GEBHARDT Happy Aging Biodinaminis lengvas drėkinantis kremas

Gamintojas: Martina Gebhardt
Kilmės šalis: Vokietija

Neturime

Aprašymas

MARTINA GEBHARDT Happy Aging Biodinaminis lengvas drėkinantis kremas

„Martina Gebhardt“ biodinaminis (sertifikuotas demeter) lengvas kremas „Happy Aging“ – tai lengva drėkinanti kasdienės veido odos priežiūros priemonė reikliai ir brandžiai odai (virš 40 metų). Taip pat tinka ir mėgstantiems ilgiau būti saulėje bei sukietėjusiai odai nepriklausomai nuo amžiaus. Saugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio, suteikia jai elastingumo ir gyvybingumo. Tinka veganams. 

„Happy Aging“ – leiskite brandos grožiui atsiskleisti! „Anti-aging“? Ne – „Happy Aging“! Kiekviename iš mūsų glūdi atsinaujinimo jėga. Ją galime panaudoti, kai išmokstame priimti save tokius, kokie esame. „Anti“ reiškia priešinimąsi. Priešinimąsi sau ir savo atsinaujinimo jėgoms. „Anti“ sendina!

Su ypatinga spagirine gauruotosios unkarijos (vilkakoros arba „katės nagų“) ekstrakto esencija. Šis augalas, žinomas kaip vienas stipriausių gamtoje randamų imunitetą atstatančių ir saugančių augalų.

Nei viename iš „Martina Gebhardt“ kosmetikos produktų nėra konservantų, tenzidų, sintetinių bei natūralioms tapačių žaliavų, parafino, dirbtinių kvapiklių, dažiklių ar kitokių odai nenaudingų medžiagų. Produktai nebandyti su gyvūnais.

Naudojimas: ryte nuprausę odą valomuoju pieneliu, atgaivinkite ir atšviežinkite ją toniku. Gerai patapšnokite odą pirštais, kad suaktyvintumėte kraujotaką. Tada į vos drėgną odą įmasažuokite nedidelį kiekį kremo. Jeigu Jums patinka riebesni kremai, sumaišykite delne lašelį šio kremo su žirnio dydžio riebesniu „Martina Gebhardt“ kremu ir naudokite šį mišinį. Vakare Jums pakaks riebalus atstatančio valomojo pienelio. Jis leis per naktį odai valytis ir atgauti natūralų balansą.

Opalinio stiklo buteliuke su dozatoriumi – patogu naudoti. Opalinis stiklas padeda išlaikyti produktus ilgiau šviežius, nes nepraleidžia šviesos, apsaugo nuo didelių temperatūros svyravimų.

MARTINA GEBHARDT Happy Aging Biodinaminis lengvas drėkinantis kremas

Brand

MARTINA GEBHARDT

MARTINA GEBHARDT

Jums taip pat gali patikti…

  • MARTINA GEBHARDT Biodinaminis kremas veidui Happy Aging

    MARTINA GEBHARDT Biodinaminis kremas veidui Happy Aging, 50ml

    Akcija!
    Original price was: 30,95 €.Current price is: 28,99 €. Į krepšelį