MARTINA GEBHARDT Biodinaminis tonikas veidui Happy Aging, 30ml

13,43 

MARTINA GEBHARDT Biodinaminis tonikas veidui Happy Aging

Gamintojas: Martina Gebhardt
Kilmės šalis: Vokietija

Aprašymas

MARTINA GEBHARDT Biodinaminis tonikas veidui Happy Aging

„Martina Gebhardt“ biodinaminis (sertifikuotas demeter) tonikas „Happy Aging“ – tai gaivinantis drėkiklis, suteikiantis odai šviežumo. Rekomenduojama naudoti brandžiai (virš 40 m.) odai. Taip pat tinka ir mėgstantiems ilgiau būti saulėje bei sukietėjusiai odai nepriklausomai nuo amžiaus. Tinka veganams. Patogi pakuotė keliaujant.

„Happy Aging“ – leiskite brandos grožiui atsiskleisti! „Anti-aging“? Ne – „Happy Aging“! Kiekviename iš mūsų glūdi atsinaujinimo jėga. Ją galime panaudoti, kai išmokstame priimti save tokius, kokie esame. „Anti“ reiškia priešinimąsi. Priešinimąsi sau ir savo atsinaujinimo jėgoms. „Anti“ sendina!

Su ypatinga spagirine gauruotosios unkarijos (vilkakoros arba „katės nagų“) ekstrakto esencija. Šis augalas, žinomas kaip vienas stipriausių gamtoje randamų imunitetą atstatančių ir saugančių augalų.

Naudojimas: ryte, nuprausę odą valomuoju pieneliu, atgaivinkite ir atšviežinkite ją toniku. Gerai patapšnokite odą pirštais, kad suaktyvintumėte kraujotaką. Tada patepkite drėgną odą kremu, losjonu ar jų mišiniu.

Nei viename iš „Martina Gebhardt“ kosmetikos produktų nėra konservantų, tenzidų, sintetinių bei natūralioms tapačių žaliavų, parafino, dirbtinių kvapiklių, dažiklių ar kitokių odai nenaudingų medžiagų. Produktai nebandyti su gyvūnais.

Opalinio stiklo buteliuke su purkštuku – patogu naudoti. Opalinis stiklas padeda išlaikyti produktus ilgiau šviežius, nes nepraleidžia šviesos, apsaugo nuo didelių temperatūros svyravimų.

MARTINA GEBHARDT Biodinaminis tonikas veidui Happy Aging

Brand

MARTINA GEBHARDT

MARTINA GEBHARDT

Jums taip pat gali patikti…

  • MARTINA GEBHARDT Biodinaminis kremas veidui Happy Aging

    MARTINA GEBHARDT Biodinaminis kremas veidui Happy Aging, 50ml

    Akcija!
    28,99  Į krepšelį