LUVOS Heilerde mikrofein geriamas molis skatina žarnyno valymą ir kenksmingų medžiagų šalinimą, 40 kaps.

12,33 

LUVOS Heilerde mikrofein Geriamas molis skatina žarnyno valymą ir kenksmingų medžiagų šalinimą

Gamintojas: Luvos

Kilmės šalis: Vokietija

Aprašymas

LUVOS Heilerde mikrofein Geriamas molis skatina žarnyno valymą ir kenksmingų medžiagų šalinimą

Luvos molis (dar vadinamas gydomąja žeme) jau daugiau kaip 100 metų įvairiapusiškai naudojamas liaudies medicinoje. Daugiau apie Luvos molį ir jo naudojimą.

Lioso molio kapsulės vidiniam vartojimui. Suriša cholesterolį, riebalus ir kenksmingas medžiagas, gautas su maistu. Skatina žarnyno valymą ir kenksmingų medžiagų šalinimą.
Palengvina skrandžio ir žarnyno negalavimus, susijusius su vidurių pūtimu, spaudimu ir sunkumo jausmu skrandyje. Taip pat vartojama padidėjus skrandžio rūgštingumui.

Vokietijoje pagamintas produktas.

LUVOS
natūrali kosmetika
 veidui

„Luvos Heilerde“ – natūrali kosmetika su natūraliu gydomuoju moliu ir medicininės paskirties produktai: geriamo molio kapsulės ir milteliai bei išorinėms procedūroms. „Heilerde“ vokiškai, reiškia „gydomoji žemė“. Unikalios sudėties Luvos® molis, turtingas natūraliais mineralais ir mikroelementais, liaudies medicinoje įvairiapusiškai naudojamas jau daugiau kaip 100 metų.
KOSMETIKA – unikali mineralų ir mikroelementų iš molio bei rinktinių, odą tausojančių natūralių augalinių medžiagų kompozicija. Natūrali kosmetika, sertifikuota BDIH. Tinka veganams, nebandyta su gyvūnais. Kūnui, veidui ir plaukams. Dvi naujos medicininės paskirties priemonės, sukurtos specialiai labai sausai, jautriai, sudirgusiai, pleiskanojančiai, neurodermito ir atopinio dermatito pažeistai odai: prausiklis ir kremas.
GERIAMAS MOLIS – medicininės paskirties Luvos®molis skatina žarnyno valymą: suriša cholesterolį, riebalus bei kenksmingas medžiagas, gautas su maistu, ir jas pašalina. Tinka vartoti siekiantiems sumažinti cholesterolio kiekį, detoksikacijai, esant padidėjusiam skrandžio rūgštingumui (nuo rėmens), vidurių pūtimui, sunkumui žarnyne.

LUVOS Heilerde mikrofein Geriamas molis skatina žarnyno valymą ir kenksmingų medžiagų šalinimą

Brand

LUVOS

LUVOS