Akcija!

JOHN MASTERS ORGANICS Ekologiška Jūros dulksna plaukams su jūros druska ir levandomis, suteikia apimties, 125ml

Original price was: 25,95 €.Current price is: 22,79 €.

JOHN MASTERS ORGANICS Ekologiška Jūros dulksna plaukams su jūros druska ir levandomis

Gamintojas: JOHN MASTERS ORGANICS

Kilmės šalis: JAV (NYC)

Aprašymas

JOHN MASTERS ORGANICS Ekologiška Jūros dulksna plaukams su jūros druska ir levandomis

Gyvenimas atostogų nuotaika – su „John Masters Organics“ ekologiška jūros dulksna plaukams. Sudėtyje esanti jūros druska ir levandų aliejus padeda plaukams įgauti tarsi vėjo suformuotą šukuoseną ir ją natūraliai užfiksuoja. Supurkškite plaukus, kiek pagniažykite tarp delnų ir nerūpestingas įvaizdis jau čia! Jūros druska suteikia formą, padidina apimtį, levandų aliejus saugo ir drėkina.

Ši sertifikuota ekologiška purškiama plaukų priežiūros priemonė prigludusiems, ploniems plaukams akimirksniu suteikia daugiau apimties ir tekstūros, kaip po dienos paplūdimyje. Sudėtyje esanti tikra jūros druska suteikia kaip tik reikiamą kiekį apimties, tekstūros ir fiksavimo natūralioms bangoms. Idealiai tinka žaviai netvarkingų, laisvų garbanų formavimui. Levandų aliejus ir alavijų sultys drėkina plaukus ir suteikia jiems žvilgesio. Palaiko natūralias garbanas, neišsausindama plaukų. Jūros druska sugeria riebalų perteklių tarp galvos plovimų.

Naudojimas: purkškite ant drėgnų arba sausų plaukų. Leiskite išdžiūti natūraliai arba džiovinkite difuzoriumi.

Patarimas: supinkite plaukus į dvi kasas ir užpurkškite ant jų dulksnos. Išdžiovinkite džiovintuvu ir garbanas išleiskite.

„USDA Organic“ sertifikuota ekologiška kosmetika. 95% ir daugiau šios priemonės sudaro sertifikuotos ekologiškos žaliavos.

Sudėtis (INCI): Aloe Barbadensis Leaf Juice (Aloe)*, Glycerin*, SD Alcohol 38-B (Lavender Blended Alcohol)*, Sodium Chloride (Sea Salt Blend), Linalool**, Geraniol**, Limonene**, Coumarin**.
* iš ekologinių ūkių,
** iš natūralių eterinių aliejų.

JOHN MASTERS ORGANICS Ekologiška Jūros dulksna plaukams su jūros druska ir levandomis

Brand

JOHN MASTERS ORGANICS

JOHN MASTERS ORGANICS