ACADEMIE Serum Eclat 12H 12 val švytėjimo suteikiantis serumas, 30ml

48,79 

ACADEMIE Serum Eclat 12H 12 val švytėjimo suteikiantis serumas
ACADEMIE Serum Eclat 12H 12 val švytėjimo suteikiantis serumas

 

ACADEMIE Serum Eclat 12H 12 val švytėjimo suteikiantis serumas

Gamintojas: ACADEMIE
Kilmės šalis: Prancūzija

Aprašymas

ACADEMIE Serum Eclat 12H 12 val švytėjimo suteikiantis serumas

Mūsų odą  kasdieną veikiant  agresyviems aplinkos veiksniams, tokems kaip išmetamosios dujos, oro kondicionieriai arba cigarečių dūmai, joje kaupiasi užteštumas, iššaukiantis pakitimus.Oda greitai sensta. Kad grąžinti odai švytėjimą ir grožį, Academie Scientifique de Beauté mokslinės laboratorijos, sukūrė RADIANCE- priemonių liniją, su abrikosų ekstraktu.Produktų sudėtyje esantys aukštos koncentracijos natūralūs aktyvūs ingredientai, stiprina odos gynybines funkcijas kovojant su agresyviais veiksniais, suteikia staigų švytėjimą. Tinka visiems odos tipams. Yra lengvos, barchatinės tekstūros, gaivaus abrikosų kvapo.

99,4% natūralios kilmės aktyvieji ingredientai.

Abrikoso ekstraktas: išgautas ekskliuzyviniu, ekologiškai švariu gamybos proceso būdu, leidžiančiu išgauti aktyvias molekules 5-10 kartų efektyviau, negu klasikiniu būdu. Šis 100% natūralus ingredientas, kuris biologiškai suderintas su oda ir turtingas vyno rūgštimi, turi minkštų, nusluoksniuojamųjų savybių,kurios nepažeidžia epidermio. Regeneruoja odą ir grąžina jai švytėjimą.

Ryžių peptidai –dipeptidai, tripeptidai , biologiškai suderinti su oda, padeda apsaugoti odą nuo maistingųjų medžiagų trūkumo. Stimuliuoja apsauginius mechanizmus nuo streso ir stiprina barjerinę funkciją. Diena iš dienos, raukšlės yra išlyginamos, nuovargio pėdsakai išnyksta.

Organinis citrinų vanduo-100% natūralus vaisinis vanduo, biologiškai suderintas su oda.Išlygina ir suvienodina veido odos spalvą.

Aukštos molekulinės masės Hialurono rūgštis-suformuoja plėvelę ant odos ir padeda pritraukti vandens molekules iš aplinkos.

Aktyvas, apsaugantis nuo agresyvaus aplinkos poveikio: Polisacharidas, kuris suformuoja neokliuzyvinę plėvelę, saugančią odą nuo agresyvių vidinių ir aplinkos  veiksnių. Lygina mikroreljefą ir puikiai fiksuoja makiažą.

Académie Scientifique de Beauté kompanija, įkurta 1890 metais, viena seniausių kosmetikos namų Europoje, yra narė, ekologinės organizacijos, kuri  specializuojasi buitinių atliekų perdirbime ir įneša svarų finansinį indėlį į pakuočių perdirbimą.

☼  ir  ☾

Ant švarios veido, kaklo ir dekolte odos, tepkite ACADEMIE Serum Eclat 12H 12 val švytėjimo suteikiantis serumas švelniais masažiniais judesiais. Derinkite su įprastinėmis veido priežiūros priemonėmis.

ACADEMIE Serum Eclat 12H 12 val švytėjimo suteikiantis serumas
ACADEMIE Serum Eclat 12H 12 val švytėjimo suteikiantis serumas

 

Academie kosmetika internetu.
Academie kosmetika internetu pigiau.

KAS YRA ACADÉMIE SCIENTIFIQUE DE BEAUTÉ?

Academie Scientifique de Beaute – legendinė estetinės kosmetikos produktų gamintoja, įsitvirtinusi pasaulinėje rinkoje prieš daugiau nei 130 metų. Tai vienas seniausių kosmetikos namų ir pirmasis grožio institutas Prancūzijoje, turintis turtingą ir unikalią istoriją.

Dar 1890 metais farmacijos mokslų daktaras ir kompanijos įkūrėjas George Gay iškėlė idėją: odos jaunystę ir grožį išsaugoti galima, derinant estetines kosmetikos procedūras su individualiai parinktomis odos priežiūros priemonėmis namuose. Nuo tada Academie Scientifique de Beaute kuria profesionalias estetinės kosmetikos priemones kosmetologams, taip pat kosmetikos produktus, paremtus naujausiomis technologijomis, skirtus naudojimui namuose.

ACADEMIE Serum Eclat 12H 12 val švytėjimo suteikiantis serumas

Brand

ACADEMIE

ACADEMIE

Jums taip pat gali patikti…

 • ACADEMIE STOP POLLUTION TERMINIO VANDENS DRĖKINAMASIS RŪKAS

  ACADEMIE STOP POLLUTION TERMINIO VANDENS DRĖKINAMASIS RŪKAS, 150ML

  30,79  Į krepšelį
 • ACADEMIE Aquabaume Eclat švytėjimą suteikiantis balzamas

  ACADEMIE Aquabaume Eclat švytėjimą suteikiantis balzamas, 50ml

  40,79  Į krepšelį
 • ACADEMIE Creme Eclipsa Regeneruojamasis kremas, visiems odos tipams, 50ml

  ACADEMIE Creme Eclipsa Regeneruojamasis kremas, visiems odos tipams, 50ml

  42,79  Daugiau